alexandr

alexandr

Воскресенье, 31 Июль 2022 15:31

65-й Всесвітній Конгрес МПА

МІЖНАРОДНА ПОЛІЦЕЙСЬКА АСОЦІАЦІЯ

SECCIÓN IPA ESPAÑA

*: c/ Guardia Urbana 3-5, 08004-Барселона. ,: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

': (+34) 93 291 51 86 :: http:// Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

IPA ІСПАНІЯ запрошує вас на

65-й Всесвітній конгрес IPA та Тиждень дружби 2022

Шановні друзі IPA,

Мені приємно від імені організаційного комітету та всіх членів Секції IPA Іспанія запросити вас на 65-й Всесвітній конгрес IPA, після якого відбудеться тиждень дружби IPA.

Як ви всі знаєте, Іспанська секція IPA була призначена для організації 65-го СВІТОВОГО КОНГРЕСУ IPA у ЖОВТНІ 2020.

COVID-19 змусив нас скасувати організацію ЧМ протягом 2020 року та

2021. В результаті пандемії багато людей по всьому світу померли або все ще перебувають під наслідками хвороби, деякі з них колеги та члени родин. Усім їм наше найбільша ніжна та яскрава пам’ять.

На момент написання статті Російська Федерація починає військовий наступ на Україну.

Секція IPA Іспанії глибоко шокована рішенням Російської Федерації примусово перетнути кордон і почати вторгнення в Україну. Ми змогли побачити крізь приватний телеканал BFM TV, який спеціалізується на трансляції безперервної інформації, про те, як автобус з логотипом секції IPA Україна переміщав біженців між кордонами України та Польщі як зразковий допоміжний засіб, який ще більше підкреслює наш девіз «Servo per amikeco».

Наші друзі в Україні страждають від наслідків жахливої війни і потребують допомоги. Вони є жертвами вторгнення, яке безпосередньо стосується нас, оскільки і Україна, і Росія є нашими членами об'єднання.

IPA Spain знаходиться в розпорядженні IEB для будь-якої спільної ініціативи підтримки.

На знак солідарності з IPA Ukraine під час наступного Всесвітнього конгресу не буде обміну подарунками

між секціями, а замість цього в конференц-залі буде ввімкнуто вікно, де кожна секція зможе внести суму грошей, яку можливо. Наприкінці з'їзду гроші будуть

передано міжнародному скарбнику на допомогу IPA Ukraine.

Нарешті цього 2022 року ми зможемо прийняти Всесвітній конгрес, як і планувалося. Ми зробили чудове намагання підтримувати ті самі ціни, що й два роки тому, щоб сприяти особистій зустрічі між нами усіма під час Всесвітнього конгресу та тижня дружби.

Для організації цього заходу ми обрали місто Льорет де Мар (провінція Жирона), це місце на Коста-Брава, дуже приємне туристичне місце, яке неодмінно задовольнить усі ваші очікування.

Місцем проведення Конгресу буде Олімпійський конгрес-центр, що є частиною EVENIA Olympic Resort, і сучасний готельний курорт, що складається з 4 готелів**** і розташований в житловому районі Льорет де Мар.

Його приємне середовище та сучасне обладнання гарантують успішне проведення будь-якого заходу.

Площа території понад 30 000 м2 і особливості: великі сади, тропічні басейни,

басейни з підігрівом, спа, тенісний корт і крита автостоянка. Він розташований на узбережжі Коста-Брава, Льорет де Мар (1000 м. від пляжу. 12 хвилин пішки).

Середня температура жовтня становить 22 градуси, а відстань між міжнародним аеропортом Барселони та Льорет-де-Мар (Коста Брава) 1 година на машині. Відстань між Міжнародним аеропортом Жирони (Low Cost) і Ллорет: 25 хвилин на машині.

Ми працювали над дуже різноманітною програмою, яка дозволить вам дізнатися про соціальне та культурне життя і особливості місцевості. Програму та рекламне відео ви знайдете на нашому сайті.

Після Всесвітнього конгресу ми розпочнемо Тиждень дружби, відвідавши міста Барселону, Мадрид і його околиці. Трансфер між двома містами здійснюватиметься швидкісним поїздом AVE.

Відвідайте наш веб-сайт, щоб отримати форми та забронювати місця на WC & FSW 2022,

Веб-сайт: https://ipa-65th-world-congress.org/

електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Ми абсолютно впевнені, разом ми зможемо досягти великого успіху!

Ми чекаємо на Вас!

Servo per amikeco

Артуро Салінас Марін

Президент IPA Іспанії

28 лютого 2022 р

 

65-й Всесвітній Конгрес МПА відбудеться 4-9 жовтня 2022 року

Реєстраційна форма, інша службова інформація за адресою: https://ipa-65th-world-congress.org/wp-content/uploads/2022/03/E-IPA-WC-Registration-form-2022.pdf

Програма Конгресу: https://ipa-65th-world-congress.org/wp-content/uploads/2022/02/E-IPA-WC-Programme-2022.pdf

Культурна програма: https://ipa-65th-world-congress.org/wp-content/uploads/2022/03/IPA-WC2021-WEB-Information-1.0-ING.pdf

 

Воскресенье, 31 Июль 2022 12:37

Вітаємо віце-чемпіонів!

Ми вже інформували вас, шановні друзі, що хокейна команда «Динамо Харків силових структур», яка складається з членів Українскої секції МПА, була запрошена в липні цього року до Роттердаму (Нідерланди) на чергові Всесвітні Ігри поліцейських та пожежних.
Нам приємно повідомити, що у важкій боротьбі наші хокеїсти здобули срібні нагороди Ігор у другому дивізіоні.
Ще одне приємне повідомлення з Всесвітніх змагань - дочка гравця і тренера хокеїстів Сергія Акулова Яна, теж член МПА, виступаючи на Іграх у змаганнях з тенісу в категорії 30+, також здобула срібну медаль і з гордістю підняла прапор України на п'єдесталі пошани.

Пишаємося спортсменами, які прославляють нашу Вітчизну на світовій арені, та бажаємо їм нових перемог!

На табло дивитися приємно

З друзями-суперниками

З прапором Вітчизни - срібна призерка Ігор Яна Акулова

Так народжуються сімейні традиції

Почесний трофей - срібна медаль Всесвітніх Ігор

 

Співробітники кадрової служби поліції Одеси, як і інших місць України, 29 липня відзначили своє професійне свято. Немає необхідності наголошувати, наскільки відповідальним є завдання цієї служби у справі реформування поліції, забезпечення відбору до неї справді чесних і гідних людей, відданих справі.
Іван Костянтинов, голова Одеського регіонального відділення УС МПА, передав нашим колегам теплі привітання від Президента Секції, генерала внутрішньої служби України Андрія Василишина, вручив їм Почесну грамоту міжнародної поліцейської організації.

Понедельник, 04 Июль 2022 11:00

Вітаємо зі святом!

Українська секція Міжнародної поліцейської асоціації щиро вітає своїх колег з Днем Національної поліції України!
У цей складний для країни час саме працівники Національної поліції є першою ланкою в охороні правопорядку. Поліцейські підрозділи беруть безпосередню участь у протидії ворожої агресії і в той же час гідно виконують своє головне професійне завдання - забезпечують громадський порядок в нашій державі і безпеку її громадян.
Ми пишаємося, що багато діючих працівників поліції є членами Міжнародної Поліцейської Асоціації, одного з найчисельніших і високоавторитетних громадських об'єднань світу. Отже, впевнені, що подальше співробітництво Української секції МПА і Національної поліції України буде плідним і успішним.
Бажаємо вам, шановні друзі, міцного здоров'я, сімейного щастя, мирного неба, вдячності від людей за вашу роботу і досягнення в ній найкращих результатів на благо рідної України!

Хокейну команду «Динамо Харків силових структур» створено у 2011 році з числа співробітників та ветеранів Прикордонної служби, Служби безпеки України, Національної поліції, Прокуратури, а також членів Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» України.
Усі гравці команди є членами Української секції МПА.
За час свого існування хокейна команда була неодноразово переможцем та призером змагань різного рівня, що проходили в Україні.
Як єдиний представник своєї держави харківська команда брала участь у Всесвітніх Іграх поліцейських та пожежних, які проходили у 2013 році у Белфасті, у 2015 році у Вашингтоні, у 2017 році у Лос-Анжелесі та у 2019 році у китайському місті Ченду.
Цього року Всесвітні Ігри відбудуться 22-31 липня у Роттердамі, Нідерланди. Харківські хокеїсти отримали персональне запрошення від Оргкомітету на ці великі змагання.
Ми впевнені, що вони гідно представлять нашу країну та Українську секцію МПА. Побажаємо їм успіху та вдачі!

Люди йдуть, а їхні справи лишаються. Саме так ми говоримо про нашого товариша, друга, члена Національного виконкому УС МПА Бориса Шаповалова, чиє життя обірвалося так несподівано, у розквіті сил та спортивної майстерності. Доброю пам'яттю видатному спортсмену та засновнику поліцейського хортингу як виду бойового мистецтва стане Всеукраїнський турнір з поліцейського хортингу, який пройде у Києві 14 – 17 липня 2022 року та передбачає різноманітну та насичену програму.
Українська секція МПА бажає успіхів учасникам змагань! У вас є добрий приклад, друзі – Борис Шаповалов, якого нікому не вдалося перемогти.

Борис Шаповалов з майбутніми чемпіонами

Понедельник, 06 Июнь 2022 19:41

День визнання

Сьогоднішній день є пам'ятним для членів Української секції МПА. Саме 6 червня 1997 року на ХV Всесвітньому конгресі МПА, який проходив у канадському місті Квебек, наша Секція була офіційно визнана у складі найбільшої та найавторитетнішої громадської організації поліції у світі.

Свідоцтво про визнання Президент і засновник МПА Артур Троуп вручив засновнику нашої Секції та її першому президенту, завідувачу кафедри Національної академії внутрішніх справ Анатолію Івановичу Грищенку.

За чверть століття, що минула, Секція вийшла далеко за межі своєї Альма-матер – Національної академії, де була створена. Наразі регіональні відділення Української секції МПА є у кожній області нашої країни, а у всіх ВНЗ системи МВС створені осередки організації. Кількість членів УС МПА – близько 6 тисяч.

З 2005 року Українську секцію МПА беззмінно очолює перший Міністр внутрішніх справ незалежної України генерал внутрішньої служби України Василишин Андрій Володимирович.

Національний виконком УС МПА щиро вітає всіх членів Секції у день її офіційного визнання на міжнародній арені. Ми вітаємо також наших численних друзів та колег у братських секціях МПА всього світу!

Усім зичимо щастя, успіхів та мирного неба!

Servo per amikeco!

Президія ХV Всесвітнього конгресу. Головуючий - Артур Троуп

Делегати Конгресу одноголосно визнали Українську секцію у складі МПА

Засновник МПА Артур Троуп з членами української делегації

Учасники Конгресу

Свідоцтво про визнання Української секції у складі МПА

За підтримки Ірландського благодійного фонду «SMART MEDIKAL AID» було забезпечено індивідуальними медичними тактичними аптечками натівського взірця, медичними турнікетами останнього покоління та дієвими гемостатичними медичними препаратами роту поліції особливого призначення та спецпідрозділ «КОРД» ГУНП в Рівненській області, які виконують спеціальні завдання в зонах бойових дій в Україні.
Дану допомогу було передано начальнику ГУНП в Рівненській області полковнику поліції Олексію Камишанському головою Рівненського відділення Української секції МПА Романом Голубом.

Кажуть, друзі пізнаються у біді. Наскільки справедливі ці слова, я та мої колеги з Української секції МПА нещодавно повною мірою відчули на собі. Олександр Байдала, керівник Чернігівського відділення Секції та його дружина, чий будинок у Чернігові був майже зруйнований внаслідок бойових дій, Валентина Романець, працівник Адмінцентру УС МПА, яка протягом двох тижнів була змушена ховатися із сім'єю у погребі свого будинку у селі під Києвом, а зовні у цей час не припинявся смертоносний вогонь, і моя сім'я волею долі опинилися у Молдові. Була попередня домовленість із молдовськими колегами – Президентом Національної секції МПА Молдови Міхаї Чеботарі та його товаришами про наше тимчасове перебування у цій країні.
Два місяці на гостинній молдовській землі ми були оточені увагою та турботою наших друзів та колег, які з болем та співчуттям сприйняли те, що відбувається в Україні, і зробили все, щоб підтримати нас у скрутну годину. Хочеться за все це сказати велике дякую Президенту Михаї Чеботарі, голові відділення МПА міста Страшени Віктору Мирону, іншим членам Молдовської секції, всім молдовським друзям! Ми високо цінуємо ваше ставлення до нас і завжди будемо зміцнювати та розвивати нашу дружбу.
Щиро дякуємо, будьте щасливі, наші молдовські брати!

Голова Осередку НАВС УС МПА            Анатолій Капітанський

В руках у Міхаї Чеботарі ікона, яка написана Сніжаною Капітанською під час перебування в Молдові та подарована молдовським друзям як подяка за теплий прийом.

 

For the third month our country and its armed forces have been courageously resisting Russian aggression. As a result of the war, thousands of buildings and other facilities in our cities and villages were destroyed. A huge number of people were left without shelter and without property.
The Ukrainian Section of the IPA has announced a fundraising account that will help the victims and support the heroic struggle of the Ukrainian people against the aggressor.
We remind you of the details of this account: (EUR):

Intermediary                            KBC BANK NV, Brussels, BeIgium

                                                SWIFT: KREDBEBB

                                                or

                                                COMMERZBANK AG, Frankfurt, Germany

                                                SWIFT: COBADEFF

                                                or

                                                UNICREDIT S.P.A, Milano, ltaly

                                                SWIFT: UNCRITMM

                                                or

                                                RAIFFEISEN BANK INTERNATI0NAL AG. Vienna, Austria

                                                SWIFT: RZBAATWW

 

Beneficiary`s bank                  JSC KREDOBANK Lviv, Ukraine

                                               SWIFT: WUCBUA2X

Beneficiary

name                                        UA IPA

IBAN                                         UA653253650000002600301428507


We are grateful to everyone who finds an opportunity to transfer funds to this account and support those who are in dire need of this support.

 

 

Страница 1 из 19
Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2