alexandr

alexandr

Понедельник, 18 Октябрь 2021 11:39

Прийняли гостя з Британії

Наприкінці минулого тижня у Національному адмінцентрі УС МПА був прийнятий член Британської секції МПА Дейв Талбот на його прохання. Наш колега перебував з приватним візитом в Україні. Окрім Києва Д. Талбот відвідав Чорнобиль, де отримав багато цікавої інформації про аварію на ЧАЕС та участь працівників МВС в її ліквідації.

Дейв Талбот відслужив у поліції 26 років. Він займався боротьбою з кіберзлочинністю. Нині працює у комп'ютерній фірмі, яка виконує різноманітні замовлення поліції.

Під час зустрічі, яка пройшла в теплій дружній атмосфері, відбувся обмін інформацією щодо роботи національних секцій. З української сторони  в розмові взяли участь члени НВК Б. Шаповалов і А. Теклішин.

27.09 - 1.10 у Одесі гостювала делегація німецької поліції землі Північний Рейн- Вестфалія - всього 25 чоловік. Серед них - діючі співробітники та пенсіонери поліції. Всі члени делегації входять до складу Національної секції МПА Німеччини.

Голова Одеського регіонального відділення УС МПА Іван Константинов і його колеги тепло прийняли німецьких друзів. Гості ознайомилися з визначними пам'ятками міста, відпочили на морі.

Німецька делегація була прийнята в Одеському державному університеті внутрішніх справ. Зустрічав і супроводжував німецьких колег ректор університету генерал поліції В’ячеслав Аброськін.

Гості мали нагоду ознайомитися з тактичними полігонами навчального закладу, відвідати автоматний та мультимедійний тири, а також переглянути показові виступи курсантів у спортивній залі та елементи практичного заняття у багатофункціональному тактичному містечку.

З цікавістю присутні спостерігали за виступом відомого одеського тренера, богатиря України Миколи Пасічника.

- Та робота, яку ви сьогодні продемонстрували, є дуже професійною, – зазначив очільник делегації Конрад Брокер, президент Центру Міжнародної поліцейської асоціації м. Борк Північного Рейна-Вестфалії, керівник освітніх програм та підвищення кваліфікації в Поліцейській академії Північного Рейна-Вестфалії. Він запросив одеських колег відвідати Німеччину з візитом у відповідь.

Пятница, 24 Сентябрь 2021 12:41

З візитом дружби до Франції

Делегація Чернігівського відділення УС МПА у кількості 12-и осіб  з 6 по 13 вересня  2021 року взяла участь у 3-й міжнародній зустрічі дружби, яка проходила в місті Межан-ле-Клап регіону Гард, що на півдні Франції.

На заходи прибули також представники Міжнародної поліцейської асоціації від США, Німеччини, Нідерландів, Люксембургу, Ірландії, Кувейту  та з інших регіонів Франції.

Відкрив зустріч президент Національної секції МПА Франції  Т’єррі Ларруа.

Організатори заходів підготували цікаву, насичену  програму.

Гості відвідали інші французькі міста: Ліон, Валлон-Пон-д’Арк, Эг-Морт, портове місто Ле-гро-дю-Руа.

Назавжди запам`ятаються подорож до ущелини Ардеш, відпочинок біля  гірської річки, катання на катамаранах Середземним морем. Нам була надана можливість взяти участь  у кінних прогулянках, відвідати печеру Саламандра. Колеги з поліції Франції провели  майстер клас з різних видів спорту, лазерної стрільби, тощо. Ми зустрілися з керівником місцевої поліції та мером Межан-ле-Клап.

Закриття 3-ї зустрічі дружби відбулося у мерії міста Межан-ле-Клап.

Учасники зустрічі стали друзями та запросили колег відвідати свої країни.

Голова Чернігівського відділення УС МПА             Олександр Байдала

 

 

 

Понедельник, 06 Сентябрь 2021 13:43

Прийняли колегу з Литви

Днями в Національному адмінцентрі УС МПА був прийнятий гість з Литви майор поліції Сігетомас Ольжавскій, який очолює Клайпедське відділення Національної секції МПА Литви.

Наш литовський колега проводив відпустку в Україні разом з дружиною і сином. До Києва побував у Львові.

Під час зустрічі в Адмінцентрі, в якій взяли участь керівник НАЦ Юрій Кошець і голова Національної культурної комісії УС МПА Андрій Теклішин, відбулася розмова з досвіду роботи секцій, була обговорена можливість обміну делегаціями на регіональному рівні.

Гостю були вручені сувеніри з символікою УС МПА. Для литовських друзів була проведена екскурсія пам'ятними місцями нашої столиці.

Днями у тренінговому центрі ГУНП у Черкаській області було проведено майстер-клас з самозахисту з інструкторами та інспекторами з особистої безпеки поліції. Захід було здійснено Федерацією поліцейського хортингу України та Українською секцією Міжнародної поліцейської асоціації разом з її Черкаським відділенням (голова Мороз І.Я.). Під час проведення майстер-класу фахівці професійної підготовки під керівництвом засновника поліцейського хортингу, члена Міжнародної ради гранд-майстрів бойових мистецтв Бориса Шаповалова відпрацьовували технічні дії самозахисту та контролю нападника.

 

 

Воскресенье, 05 Сентябрь 2021 13:19

Член МПА в Книзі рекордів Гіннесса

Ми неодноразово писали про дивовижну людину, члена МПА, чемпіона світу з гирьового спорту Віталія Лугового. Свій черговий фантастичний результат В. Луговий показав на недавніх змаганнях, які проводилися Міжнародною федерацією гирьових видів спорту та Всесвітньою асоціацією гирьових спортклубів (WАКSC). Наш спортсмен в номінації "Поштовх гирі з поперемінної зміною рук"  за 12 годин підняв 10 тисяч разів гирю вагою 16 кг (в сумі це становить 160 тонн). Віталій Луговий за його досягнення був удостоєний золотої медалі Guinness World Records.

Вітаємо нашого колегу з черговим великим успіхом!

Понедельник, 23 Август 2021 13:09

З 30-річчям Незалежності!

Шановні друзі і колеги, члени Української секції МПА!

Щиро вітаємо вас, ваші родини з всенародним святом – 30-річчям Незалежності України!

Три десятиліття наша країна впевнено крокує обраним нею шляхом демократичних перетворень. Ми всі разом будуємо власну, самостійну Україну – вільну і щасливу.

Ми пишаємося нашою великою державою, захоплюємося красою і неповторністю нашої рідної землі, талантами її народу.

Ми схиляємо голови у пам’ять про синів і дочок України, які віддали життя за її свободу і незалежність, і славимо героїв, які і сьогодні непохитно відстоюють суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Бажаємо вам міцного здоров’я і сімейного щастя, миру і достатку, віри у світле майбутнє і нових успіхів у всіх ваших справах на благо рідної Вітчизни!

Національний виконком УС МПА

Шановні друзі!

Минулого року Соціокультурна комісія МПА провела 1-й міжнародний конкурс дитячого малюнку. З найбільш цікавими роботами, що були надіслані на цей конкурс, можна ознайомитися на сайті МПА.

Цього року віце-президент МПА і голова соціокультурної комісії Кіріакос Каркаліс запрошує дітей та онуків членів МПА взяти участь у другому конкурсі дитячого живопису.

Всі діти або онуки віком від 6 до 12 років мають право на участь, а термін проведення конкурсу закінчується у четвер, 30 вересня 2021 року. Заявки повинні бути подані електронною поштою на Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, зв'яжіться з членом СКК, відповідальним за цей проект, Влахо Лухо, безпосередньо за адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Ви також можете знайти інформацію про цей конкурс на міжнародному веб-сайті за адресою:

https://www.ipa-international.org/Painting-Competition

Понедельник, 19 Июль 2021 09:41

В ряді РВ обрано нових керівників

У Київському обласному, Рівненському та Полтавському регіональних відділеннях УС МПА обрано нових керівників. Представляємо їх і бажаємо плідної роботи.

Нестеров Валерій Іванович, голова Київського обласного регіонального відділення УС МПА

Голуб Роман В'ячеславович, голова Рівненського регіонального відділення УС МПА

Порада Сергій Іванович, голова Полтавського регіонального відділення УС МПА

 

 

 

 

Понедельник, 12 Июль 2021 13:00

Щодо чергових Всесвітніх ігор МПА

До національних секцій надійшло повідомлення від віце-президента МПА, голови соціально-культурної комісії Кіріакоса Каркалиса:

Дорогі друзі з МПА!

Цим листом я повідомляю вам, що ігри МПА, як і багато інших заходів, запланованих на цей рік, тепер знову відкладені через пандемію Covid-19.

За згодою двох національних приймаючих секцій Чорногорії та Бразилії наступні ігри МПА тепер пройдуть в 2022 році в Чорногорії і в 2024 році в Бразилії.

Ми будемо дуже раді бачити вас наступного року на цьому грандіозному святі поліцейського спорту, який, без сумніву, перетвориться на особливе возз'єднання для всіх учасників.

Нові дати будуть повідомлені вам в належний час.

Особлива подяка секціям Чорногорії і Бразилії.

Я бажаю їм удачі в організації ігор МПА.

З повагою,

Кіріакос Каркалис

Страница 1 из 16
Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2