Візит до литовських колег.

 Фортеця Гедімінаса

 

Днями  групою членів УС МПА  на чолі  з головою  Осередку НАВС Анатолієм  Капітанським здійснено виїзд до Литовської республіки в рамках реалізації Міжнародного проекту атестації, паспортизації, маркування, оцінки та обліку матеріально-культурних цінностей «Київська Русь».

В ході візиту відбулися зустрічі з керівниками музейних закладів, працівниками реставраційного центру  та відомими колекціонерами старожитностей Литви, під час  яких обговорювалися подальші кроки співпраці з Міністерством культури  Литовської республіки. Досягнуто домовленості та передано  письмові пропозиції  українських фахівців щодо  впровадження матеріалознавчого паспорту на предмети матеріальної культури.

З метою налагодження дружніх контактів представники Осередку відвідали Тракайське відділення Литовської  секції МПА, а також здійснили оглядову екскурсію по м. Вільнюсу.

 

Директор Тракайського історичного музею Віргіліус Повілюнас вручає Анатолію Капітанському пам’ятну медаль «65 років Тракайському історичному музею».

У центральній частині литовської столиці.

Тракайський історічний музей.

Серед експонатів музею.

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2