Щедра Пасха

 

Так називався конкурс, проведений Донецьким відділенням Української секції Міжнародної поліцейської асоціації і профспілкою атестованих працівників органів внутрішніх справ області.

Метою заходу стало залучення членів цих організацій - працівників міліції до вікових народних традицій, популяризація сімейної творчості і практичних навичок їхніх сімей.

Дорослі конкурсанти змагалися в майстерності домашньої випічки пасхальних пасок, для дітей був організований конкурс фарбованих яєць -   "писанок". Обов'язковими умовами для всіх учасників були: ручна робота, тематичність і оригінальність.

Особливістю конкурсу "Щедра Пасха" стало те, що учасники - фіналісти, які пройшли відбірковий тур, на церемонії підведення підсумків разом з організаторами увійшли до складу журі та персональним голосуванням колективно і тому абсолютно об'єктивно визначили переможців.

Процедура виявилася незвичайно цікавою як для дорослих, так і для дітей. Наприклад, незважаючи на очевидність лідера в номінації "найбільша пасхальна паска", її все ж заміряли і щиро пораділи значним розмірам велетня - висота понад 30 см, довжина окружності біля основи 65 см, довжина окружності у верхній частині 80 см. А створив цей оригінальний шедевр єдиний чоловік серед конкурсантів з випічки Руслан Гриппа (Тельманове), за що і отримав заслужений приз.

У категорії "найкрасивіша пасхальна паска" більшістю голосів перемогла робота Ірини Рязанової. І хоча на підсумковій церемонії була присутня не вона, а її чоловік, співробітник Новоазовського РВ Костянтин Рязанов, відчувалася його особиста причетність до творіння рук дружини-майстрині - рецепт знав досконально і презентацію зробив на відмінно.

Але найбільше пожвавлення викликало визначення переможця в номінації "найсмачніша пасхальна паска". Скибочки ароматних пасок розлетілися миттєво. Задоволені учасники церемонії дружно вирішили, що найапетитніші пасочки вийшли відразу у трьох конкурсанток - Галини Гурнак (Донецьк), Світлани Бесєдіної (Торез) і Вікторії Близнюк (Донецьк). Кожну чекали теплі поздоровлення і призи.

Особливо порадував присутніх конкурс "писанок". Його учасники віком від 6 до 12 років продемонстрували неабиякі художні здібності, різну техніку розпису, уміння використовувати всілякі декоративні матеріали тощо. По-дитячому наївно і в той же час оригінально, живо і барвисто вони передали пасхальну тематику. А головне - вклали у свої роботи душу.

І-е місце в  конкурсі "писанок" зайняла ніжна, вишукана, до дрібниць продумана робота Катерини Ваниної (2002 року народження, м. Донецьк).

ІІ-е місце посів представник цілої міліцейської династії 9-річний Ваня Сахновецький. Його зворушливий ангелок на пасхальному яйці був присвячений 5-місячній сестричці і не залишився без уваги і гідної оцінки журі.

ІІІ-е місце зайняли відразу дві учасниці конкурсу "писанок" - Настя Бесєдіна (2002 року народження, м.Торез) і Соня Кононенко (2005 року народження, м. Макіївка), чиї роботи також помітно відрізнялися оригінальністю задуму, технікою виконання і працьовитістю авторів.

Наприкінці заходу конкурсанти подякували організаторів - голову Донецького відділення МПА Ларису Родичеву і голову обласної профспілки атестованих працівників ОВС Олександра Старовойтова  за актуальний, захоплюючий і смачний конкурс. А ті у свою чергу пообіцяли реалізувати в майбутньому ще чимало цікавих ідей і планів.

Фіналістам розповідають про умови конкурсу.

Роботи в очікуванні оцінок.

Писанка - красуня.

Найкращі роботи визначали колективно.

Переможці.

           ВЗГ ГУМВС України в Донецькій області.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2