Людина, якою ми пишаємося. Харківський спортсмен-ветеран, член УС МПА претендує на Книгу рекордів Гіннеса.

Вадим Куценко – людина унікальна. Спортсмен-ветеран з Харкова, майстер спорту СРСР з плавання, вихованець школи «Динамо», який у наступному році відзначатиме 70-річний ювілей, не перестає і сьогодні вражати світ своїми спортивними досягненнями.

Як повідомив сам Вадим Куценко, на його рахунку вже 96 міжнародних змагань. У березні спортсмен взяв участь у Відкритому чемпіонаті Південної Африки з плавання категорії «Мастерс» , а у квітні - у Відкритому чемпіонаті Бразилії.

«Мені залишається взяти участь у чотирьох чемпіонатах або Всесвітніх іграх ветеранів, щоб загальна кількість змагань за моєю участю у категорії «Мастерс» досягла 100. І тоді можна подавати заявку на рекорд у Книзі Гіннеса», - відмітив спортсмен. Хоча він дещо скромничає – адже його сьогоднішній результат вже є неперевершеним. Тож будемо чекати «круглого» числа.

Говорячи про останні перемоги, Вадим Куценко розповів про Всесвітні ігри поліцейських і пожежних у Нью-Йорку (США), звідки він привіз три золоті і дві срібні медалі.

«На цих змаганнях я був єдиним представником з України, в той час як від інших країн брало участь по 100 чоловік», - підкреслив спортсмен.

На Всесвітніх іграх «сеньйорів», які проходили в Сент-Джорджії (штат Юта, США ), Вадим Куценко завоював 7 золотих медалей і встановив 4 рекорди Всесвітніх ігор.

«Я не збираюся зупинятися на досягнутому, а буду продовжувати брати участь у турнірах. Зараз я практично єдиний українець, який їздить на міжнародні змагання з плавання категорії «Мастерс», - додав Вадим Куценко. Важко назвати місце на земній кулі, де б не побував наш чемпіон за своє тривале спортивне життя. - Хіба що Антарктида, - посміхається дружина. 

Було б доречним назвати головні досягнення Вадима Сергійовича Куценка в змаганнях серед ветеранів:

1990-1991 рр.  - чемпіон СРСР.

1993 р., 1995 р., 2001 р. - чемпіон Європи , 1992 р. , 1994 р., 1996 р. - чемпіон світу.

1997 р., 2000 р., 2003-2004 рр., 2006-2008 рр., 2010 р. – 2013 - переможець, рекордсмен

Всесвітніх ігор поліцейських і пожежних.

1998 р., 2002 р. – призер неофіційних Олімпійських ігор ветеранів, 2005 р. - переможець неофіційних Олімпійських ігор ветеранів.

В. Куценко з 1995 р. - президент спортивного клубу «Динамо» з плавання серед ветеранів. З 1997 р. - офіційний посол Всесвітніх ігор в Україні .

У 2000 р. його нагороджено Почесною грамотою Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України за багаторічну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізкультури і спорту в Україні . Він також неодноразово нагороджувався на міжнародних змаганнях Великою золотою медаллю за внесок у розвиток ветеранського спорту в усьому світі, зміцнення спортивних і культурних зв'язків на міжнародному рівні.

Сьогодні Вадим Куценко – заступник голови Харківського регіонального відділення Української секції МПА. Тож бажаємо йому міцного здоров’я і нових перемог у спорті і житті.


Міннесота, США. Під час змагань спілкування у поліцейському відділку.


Цей "врожай" зібрано тільки на одних змаганнях.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2