Х - та Конференція Полтавського регіонального відділення МГО УС МПА

3 березня 2015 року в м. Полтава  для участі у Х - й   Конференції Полтавського регіонального відділення УС МПА перебували  члени виконкому  УС МПА на чолі з Президентом Української секції  генералом внутрішньої служби України  Василишиним А.В.

Перед початком конференції  в  актовому залі  УМВС України у Полтавській області відбулася зустріч А.В. Василишина   з керівництвом,   особовим складом управління та працівниками міліції – учасниками АТО. 

У заходах  взяли участь в.о. начальника УМВС Полтавщини Олег Бех, голова Полтавського регіонального відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації Олександр Телик, генерал-лейтенант міліції Олексій Міщенко, який тривалий час очолював обласну міліцію, представники ветеранської організації УМВС.

 

Зустріч розпочали із хвилини мовчання за загиблими у зоні АТО правоохоронцями та перегляду документального фільму про службу полтавських спецзагонів на Сході країни.

 У своєму виступі А.В. Василишин зазначив, що наша делегація   приїхала сюди, щоб віддати шану людям, які захищали і захищають Батьківщину, були на фронті та постраждали внаслідок бойових дій.

 

Він подякував учасникам АТО за службу та вручив бійцям подяки та грошову допомогу. 

Також матеріальну допомогу отримали сім’ї загиблих працівників міліції. Всього видано матеріальної допомоги 23 працівникам на загальну суму 24 тис. гривень.

 

 

По завершенні заходу відбулося покладання квітів до меморіалу загиблим правоохоронцям.


 

Делегація у складі Президента УС МПА Василишина А.В., національного скарбника УС МПА Бабенка А.А. та керівника Адмінцентру Кошеця Ю.В. взяла участь у звітно-виборчій Конференції Полтавського регіонального відділення УС МПА.

Із звітною доповіддю «Про роботу Полтавського регіонального відділення УС МПА у 2013 -2015 р.р. і  завдання щодо подальшої діяльності відділення» виступив голова відділення Телик О.М. Він відмітив активізацію роботи відділення протягом звітного періоду на головних напрямках визначених Статутом Секції.  Зокрема, здійснення  ряду ефективних заходів, як місцевого так міжнародного рівня, які сприяють подальшому укріпленню зв’язків з національними секціями інших країн.

 

Після обговорення звіту про роботу Полтавського регіонального відділення УС МПА, а також інформації щодо фінансово-господарської діяльності відділення у звітному періоді, делегати Конференції ухвалили рішення, яким визначили головні напрямки діяльності відділення на наступні три роки.

Обговорення доповіді

Виступ ветерана збройних сил, учасника ВВВ, генерал-майора Лутіна Б.В.

Далі виступив Президент Секції Василишин А.В., який відзначив позитивні зміни у роботі відділення за звітний період  та наголосив,  що наша робота, як це й передбачено Статутом УС МПА, підпорядкована головній меті - укріпленню дружніх зв’язків з працівниками поліції і міліції інших країн та сприянню міжнародному співробітництву в усіх його формах.

Делегати Конференції висловили довіру Голові Полтавського регіонального відділення Української секції МПА  Олександру Телику         і  знову обрали його на цю високу посаду на наступний термін.

На цьому Х - та звітно-виборча Конференція Полтавського регіонального відділення Української секції МПА завершила свою роботу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2