10-та річниця створення Чернігівського відділення УС МПА

5 жовтня 2015 року в актовому залі УМВС України в Чернігівській області відбулося святкування 10-ї річниці створення Чернігівського відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації.

У святкових заходах у Чернігові прийняли участь Президент УС МПА, радник Міністра внутрішніх справ України, генерал внутрішньої служби України Андрій Василишин та заступник генерального секретаря УС МПА - керівник Національного Адмінцентру УС МПА Юрій Кошець.

З привітанням до співробітників міліції, ветеранів ОВС та гостей виступив голова Чернігівського відділення Української секції Міжнародної Поліцейської Асоціації Олександр Байдала. Перед доповіддю про діяльність та досягнення організації присутнім був продемонстрований відеофільм про основні етапи десятирічної історії функціонування Чернігівської організації.

В своєму виступі Олександр Байдала розповів присутнім про мету, цілі та здобутки МПА. Так, крім сприяння зближенню та співпраці правоохоронців усього світу, асоціація допомагає своїм членам в оздоровленні їхніх родин і зокрема дітей. За період свого існування діти членів Чернігівського відділення УС МПА побували на відпочинку в Молдові, Іспанії, в Греції та на Кіпрі. Керівник Чернігівського відділення подякував керівництву УМВС та зокрема начальнику УМВС Едуарду Альхіну за допомогу та співпрацю.

Президент Української секції Міжнародної Поліцейської Асоціації Андрій Василишин у своєму виступі високо оцінив роботу чернігівських колег і зокрема керівника відділення Олександра Байдали. Після словесних привітань високоповажний київський гість приступив до нагородження найбільш активних членів Чернігівського відділення Асоціації.

За сумлінну працю та активну громадську діяльність, зразкове виконання службових обов'язків, сприяння розвитку дружби і співробітництва між працівниками міліції України і поліції всіх країн світу, а також з нагоди святкування 10-ї річниці створення Чернігівського відділення Міжнародної Поліцейської Асоціації, наказом Української секції Міжнародної Поліцейської Асоціації «Почесною відзнакою Української секції Міжнародної Поліцейської Асоціації «За мужність та професіоналізм І та ІІ ступенів» було нагороджено 13 членів МПА, а також ще 6 членів були відзначені «Почесною грамотою Української секції Міжнародної Поліцейської Асоціації «За міжнародне співробітництво».

Нагороди отримали як діючі співробітники міліції так і пенсіонери ОВС - члени МПА, адже «з виходом на пенсію членство в цій організації не припиняється», - зазначив Андрій Василишин. Керівник Чернігівського відділення УС МПА Олександр Байдала отримав з рук Президента Української секції Асоціації Андрія Василишина «Почесну відзнаку Української секції Міжнародної Поліцейської Асоціації «За міжнародне співробітництво».

На цій мажорній ноті офіційні урочистості в актовому залі УМВС з нагоди відзначення «Дня народження» Чернігівського відділення МПА завершилися.

 

Статтю підготовлено на основі матеріалів сайту Чернігівського УМВС

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2