Ювілейний 35-й Міжнародний турнір «The World Police Indoor Soccer Tournament»

У період з 9 по 13 жовтня в Королівстві Нідерланди проходив ювілейний 35-й Чемпіонат світу з міні-футболу (футзалу) серед поліцейських, вогнеборців, військових та держслужбовців. Змагання відбувались під егідою Міжнародної Поліцейської Асоціації в містах Ейберген, Гроенло та Ліхтенвурде. На спортивні майданчики вийшли більш як 200 команд з 54 країн Європи, Азії, Південної і Північної Америки, Австралії та Африки. Від України прийняли участь у спортивних змаганнях об’єднані  футбольні команди Одеського, Рівненського, Львівського та Чернігівського відділень Міжнародної Громадської Організації «Українська Секція Міжнародної Поліцейської Асоціації».

Футбольна команда Одеського відділення УС МПА приймала участь у турнірі у категорії 35+.  Здобувши  12 перемог, в тому числі  над командами «Мілан» (Італія) з рахунком (3:0),  Румунії  (4:1), Великобританії (6:0),«Катовіце» (Польща) (4:0), «Спліт» (Хорватія) (1:0), «Тренто»   (Італія) (7:0), Португалії  (3:0), завоювала 1 місце в своїй групі.

У 1/16 з рахунком  4:0  перемогла   команду  «Бухарест» (Румунія), в 1/8 - команду «Санкт-Петербург» (РФ) з рахунком  4:2, в 1/4 – команду «Сараєво» (Боснія і Герцеговина) - 6:5, в 1/2 - команду «Динамо» Москва (РФ)  2:0 . Розгромивши у  фіналі з рахунком  8:1  команду «Белград» (Сербія), наші земляки завоювали 1 місце і головний приз.

Серйозну конкуренцію учасникам змагань на даному турнірі у категорії  25+  склала футбольна команда Рівненського відділення УС МПА «IPARivneFireBrigade», до складу якої ввійшли працівники ГУ НП та ГУ ДСНС України у Рівненській області.

У перший же день змагань рівненчани продемонструвала високий рівень майстерності, професіоналізм та жагу до перемоги. Впродовж турніру на майданчику точилась напружена та цікава боротьба, де команда Рівненщини зуміла перемогти усіх своїх суперників, серед яких були правоохоронці з країн Бельгії (6:0), Румунії (3:1), Англії (7:1), Португалії (4:0), Польщі(4:0), Франції (4:0) та Німеччини(4:0). Слід зазначити, що впродовж першого дня змагань наша команда склала серйозну конкуренцію учасникам змагань забивши 28 голів.

Впродовж усього турніру на майданчику точилась напружена та цікава боротьба, яка викликала багато яскравих емоцій у численних вболівальників.

Фінал змагань видався дуже напруженим. В результаті протистоянь футбольна команда Рівненського відділення УС МПА «IPARivneFireBrigade» в 1/16 фіналу здобула перемогу у колег зі Словенії (4:1), у 1/8  - у колег з Польщі (4:0), у 1/4  фіналу - у команди Чехії (3:1). У півфіналі турніру команда  «IPARivneFireBrigade» поступилась команді з Санкт-Петербургу (майбутнім чемпіонам турніру) з мінімальним рахунком (0:1).

Не менш драматичним був поєдинок за бронзові нагороди, де наша команда зійшлась у напруженому та вольовому єдиноборстві з командою з Білорусі (дворазовими чемпіонами світу 2015, 2016р.р.). В ході  протистояння наша команда «IPARivneFireBrigade» впевнено обіграла колег з рахунком 2:0,зайнявши почесне 3-тє загальнокомандне місце в міжнародному чемпіонаті, та завоювала бронзові нагороди,  зумівши обіграти значну кількість суперників з загальнокомандним рахунком  41:5.

Потрібно зазначити, що команда «IPARivneFireBrigade» на цьому турнірі отримала ще й кубок «Feir-Play» за чесну спортивну боротьбу. 

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших перемог !

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2