Карпати чекають гостей

Укладено угоди між УС МПА і рядом санаторно-курортних закладів карпатського регіону для пільгового сімейного та індивідуального відпочинку і оздоровлення членів Секції.

Санаторій «Смерічка»

У тихому куточку Карпат, в селі Опака, недалеко від Східниці і в 25 км від Трускавця, на схилі невеликої гори розташований санаторій «Смерічка».

Профіль санаторію, в якому активно використовується знаменита Нафтуся, - це, в першу чергу, гастроентерологічні і урологічні захворювання. Ефективно також лікування хворих з легеневою патологією, з вегетативною дистонією, ендокринологічних хворих (цукровий діабет), гематологічних хворих (залізодефіцитної анемії) та інше.
У санаторії надаються процедури при захворюванні опорно - рухового апарату, в першу чергу, хребта, для зміцнення нервово - психічної системи людини.

Більш детально про санаторій, його можливості та вартість перебування в ньому на сторінці http://www.smerychka.com/ Інтернету.

Для членів МПА надається знижка 10%.

ДЗСТ Лікувально-оздоровчий комплекс «Верховина»Лікувально–оздоровчий комплекс «Верховина» розташований в районному центрі смт. Верховина, вулиця Поповича, 9, неподалік протікає річка Чорний Черемош.

На літній період, з 01 червня по 31 серпня щороку, комплекс функціонує як дитячий заклад санаторного типу.

Детальна інформація за адресою http://bit.ly/2GKkFmF Інтернету.

Для членів МПА надається знижка 15%.

ДЗСТ Лікувально-оздоровчий комплекс «Карпатські зорі»

Лікувально-оздоровчий комплекс «Карпатські зорі» розташований на березі річки Рибниця в місті Косів Івано-Франківської області по вулиці Над Гуком, 15.
У літній період, з 01 червня по 30 серпня щорічно, ЛОК «Карпатські зорі» функціонує як дитячий заклад санаторного типу.

Наявні лікувальні фактори території дозволяють ефективно лікувати хворих на легеневі, серцево-судинні, неврологічні захворювання.

Детальна інформація за адресою http://bit.ly/2u3KYSe Інтернету.

Для членів МПА надається знижка 15%.

 

 

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2