Серед найсильніших у світі – члени УС МПА

Напевно, мало хто знає, що серед членів Української секції МПА є, принаймні, чотири чемпіони світу з різних видів спорту, переважно, силових. Ми поступово розповімо про кожного з цих цікавих і незвичайних людей, які прославляють нашу державу на міжнародній арені, адже кожен заслуговує окремого представлення.
Розпочнемо з Юрія Попова, чемпіона світу з пауерліфтінгу. Він здобув це почесне звання наприкінці минулого року на світових змаганнях, які проходили у Києві. Конкретніше – вправа, де нашому атлету не було рівних, - класичний жим штанги у ваговій категорії до 125 кг без екіпірування, що суттєво ускладнює завдання, але є однією з умов такого змагання.
До речі, це не перша перемога спортсмена у минулому році. Навесні Юрій втретє став чемпіоном України. А восени цього року братиме участь у чемпіонаті Європи, де, сподіваємось, підтвердить звання найсильнішого.
Тренує чемпіона майстер спорту Артур Азатов.
Юрій Попов працює начальником відділу рибоохоронного патруля м. Києва та Київської області і є членом Осередку Національної академії внутрішніх справ Української секції МПА.
А нещодавно він отримав можливість завітати до колег з поліції Скотланд Ярду, де був тепло прийнятий, відвідав музей знаменитого Шерлока Холмса, інші цікаві місця Лондона.
У наступних публікаціях ми продовжимо розповідь про наших чемпіонів.

 

 

 

                                     Член Національного виконкому голова Осередку НАВС Анатолій Капітанській вручає Юрію Попову

                                                                               Почесну відзнаку Української секції МПА

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2