Людина зі сталевим характером

Продовжуємо представляти членів УС МПА - чемпіонів світу, які по праву є не тільки гордістю нашої Секції, а й гордістю всієї нашої країни.

Віталій Луговий. Працював в одній із закритих установ Міністерства внутрішніх справ. Згодом був направлений на навчання у спецшколу МВС в Дніпродзержинськ. Закінчив Рязанську вищу школу МВС, де проходив спецпідготовку із співробітниками Камбоджі та В'єтнаму. Затримував особливо небезпечних рецидивістів у Криму та Молдавії. Всього на його рахунку близько 100 затримань. Служив начальником загону в одному із спецпідрозділів Криму. Закінчив Київський університет ім. Шевченка, факультет журналістики.

Важко уявити собі, що цей худорлявий підтягнутий чоловік - справжній богатир. Та ще й який! Почавши серйозно займатися гирьовим спортом після 50-ти років, він чотири рази ставав чемпіоном світу, чемпіоном Європи і України в цьому виді важкої атлетики.

Віталія Лугового відрізняє якась неймовірна, фантастична витривалість. Після перемоги на останньому чемпіонаті світу він буквально на наступний день взяв участь у великому міжнародному турнірі і у виснажливому марафоні штовхнув гирю вагою 24 кг протягом години 616 раз (!), ставши абсолютним чемпіоном і завоював для команди України ще одну золоту медаль.

До слова про витривалість. «Раніше я захоплювався марафоном, добовим бігом, - розповідає Віталій. - Кращий час у стокілометровому пробігу - 12 годин 12 хвилин, в добовому бігу - 163 км 800 метрів. Виконав дванадцять стрибків з парашутом. Якось переплив Керченську протоку, подолавши понад п'ять кілометрів за дві години і 20 хвилин.»

З 1991 року В. Луговий звільняється у запас і вирішує присвятити себе вихованню молоді. Він створює з цією метою унікальну школу виживання «Барс».
- Ідея створення школи виникла у мене після підкорення Ельбрусу, - розповідає Луговий. - Я зрозумів, що потрібно передавати свій досвід, для того, щоб хлопці змогли вижити в будь-яких ситуаціях. Навчаємо дітей від 8 до 16 років. Основне завдання, яке ми перед собою поставили, - підготовка підлітків до служби в армії. Курсанти вчаться виживати в будь-яких умовах і при цьому вміють виконати поставлене завдання і зберегти склад групи. Ще хлопці розуміють, що виживання - це не тільки в лісі, але і у всіх інших, що створилися ситуаціях. Вони починають цінувати життя і здоров'я.

Віталій Луговий нагороджений Почесною відзнакою Української секції МПА «За мужність і професіоналізм». Сподіваємося, що попереду у нього ще чимало перемог.


 


 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2