Анатолій Ікранов: - Працюємо у низових ланках поліції.

   Одним з наших пріоритетів залишається зміцнення організації за рахунок прийому нових членів з числа працівників реформованої поліції. У рішенні ХІ Національного Конгресу Української секції МПА, який відбувся нещодавно, підкреслюється необхідність «вжити чергових заходів щодо посилення співпраці з МВС, Національною поліцією, для залучення працівників поліції до лав Секції. Звертати увагу керівництва МВС, Національної поліції, керівників обласних підрозділів, ректорів ВНЗ на необхідність розширення співробітництва з УС МПА з огляду на перспективу європейської інтеграції, широкого використання досвіду поліцейської роботи, наставництва».
   Як настанову до активних дій сприйняли це рішення члени столичного відділення Секції. Його керівник Анатолій Ікранов розповів, що йому було надано можливість виступити на колегії Главку з відповідною інформацією, а всі члени виконкому відділення пішли у низові підрозділи поліції, де розповіли працівникам про цілі і завдання МПА, важливість використання цієї впливової громадської організації як дієвого інструменту для поглиблення міжнародного співробітництва, ділових і дружніх стосунків з колегами в інших країнах, зрештою, прискорення інтеграційних процесів на міжнародному рівні.
   Майже 50 підрозділів поліції прийняли у себе представників Секції. Важливо зауважити, що більшість керівників поліції на місцях, а також керівництво Головного управління Національної поліції в м. Києві з розумінням ставляться до питань взаємодії з нашою громадською організацією і підтримують нас. Сподіваємося, що таке ставлення є запорукою подальшої результативної роботи, - підкреслив А. Ікранов.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2