Поєднання досвіду дасть результат

     З метою сприяння реформам української поліції в нашій країні вже другий рік працює канадська поліцейська місія, яка здійснює підготовку інструкторів з особистої безпеки поліцейських.
    Навчання стало можливим завдяки досягнутим ще в 2016 році двостороннім домовленостям між керівництвом канадської та української поліції. Співпраця в рамках цього проекту буде тривати протягом трьох років.
   Намічений курс максимально наближений до реалій роботи українських поліцейських. Стандарт програми навчання був розроблений зарубіжними експертами разом з представниками Національної поліції України та Міністерства внутрішніх справ.
    Зауважимо, що відбір на навчання можуть пройти тільки правоохоронці, які мають спортивні досягнення з єдиноборств. Програма навчання досить насичена і передбачає оволодіння навичками зупинки транспортних засобів, тактичні дії в приміщеннях і на сходах, управління натовпом, затримання озброєних злочинців, звільнення заручників, оцінку ризику та обґрунтування дій, вогневу підготовку тощо.
    Консультації та тренінги учасників канадської поліцейської місії допоможуть зменшити ризики під час затримання злочинців і зберегти життя і здоров'я наших поліцейських.
     «Ми прийшли, щоб підтримати вашу реформу. Наша команда приїхала не теоретизувати, а працювати з вами на практиці. Наша мета - не реформа заради реформи, а реальні якісні і необхідні зміни і зниження злочинності», - заявив на зустрічі в МВС Посол Канади в Україні Роман Ващук.
     Днями в Національному адмінцентрі УС МПА відбулася зустріч з радником канадської поліцейської місії в Україні Феліксом Тамом на його прохання.
    Ф. Там - наш колега, член МПА, до того ж, він майстер бойових мистецтв. У зв'язку з цим ми запросили для участі в бесіді з нашого боку Бориса Шаповалова, заступника керівника столичного відділення УС МПА, президента міжнародної федерації поліцейського хортингу, шестиразового чемпіона світу з бойових мистецтв. Зрозуміло, що між двома майстрами відразу зав'язалася жива розмова, тим більше, що наш чемпіон вільно володіє англійською мовою.
   З української сторони у зустрічі взяли участь віце-президент УС МПА Олександр Зарубицький і керівник Національного адмінцентру Юрій Кошець.
     Бесіда була надзвичайно цікавою. Гість висловив ряд суджень з приводу реформ в українській поліції, а також ролі і місця в цих процесах Української секції МПА як потужної і впливової громадської організації. Особливо важливою може бути допомога з боку Секції структурам поліції з огляду на європейські устремління нашої країни і з урахуванням налагоджених нами дружніх зв'язків по лінії МПА з колегами з інших країн континенту. Багато уваги було приділено в бесіді використанню досвіду професіоналів поліцейської служби з нашої і канадської сторони. Питань було дуже багато, і співрозмовники зійшлися на думці про необхідність проведення більш широкої зустрічі або «круглого столу» щодо порушених проблем.
     Гостя дуже зацікавила робота створеного і очолюваного Борисом Шаповаловим Поліцейського центру бойових мистецтв «Закон і порядок». Фелікс Там попросив організувати його участь в заняттях центру.

     Зустріч завершилася традиційним знімком на пам'ять.

     

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2