На льоду - динамівці-члени МПА

    У цій публікації ми представляємо хокейну команду з Харкова «Динамо Харків».
   Любительська хокейна команда «Динамо Харків» була створена в 2011 році. До її складу увійшли офіцери силових відомств - Прикордонної служби України, Служби безпеки України, Національної поліції України, органів прокуратури України, а також інші члени товариства «Динамо» харківського регіону. Цікаво, що в команді грають два діючих генерала. Всі гравці є членами Міжнародної поліцейської асоціації.
   За минулий період часу команда «Динамо Харків» стала п'ятикратним чемпіоном хокейного турніру «Кубок Динамо», а також займала призові місця в інших турнірах - «Кордон-2013», «Кубок Дружби».
    Тренером ХК «Динамо Харків» є ветеран товариства «Динамо», майстер спорту СРСР з хокею з шайбою Акулов Сергій Геннадійович.
    ХК «Динамо Харків» як єдиний представник України брала участь у Всесвітніх іграх поліцейських і пожежних (World Police and Fire Games), які проходили в 2013 році в Белфасті, Північна Ірландія; в 2015 році у Вашингтоні і в 2017 році в Лос-Анджелесі, США. Ці змагання є спортивною подією світового рівня. В іграх беруть участь до 10 тисяч спортсменів - поліцейських і пожежних з більш ніж 70 країн світу. Спортсмени змагаються у 65 видах спорту, серед яких хокей, безсумнівно, є одним з найбільш видовищних і користується великою популярністю серед уболівальників.
    Участь наших хокеїстів у змаганнях такого рівня сприяє зміцненню дружніх і професійних зв'язків з силовими структурами інших країн, популяризує ідеї спорту і, безумовно, підвищує престиж українських силових відомств у світовому співтоваристві правоохоронних органів.

На олімпійському стадіоні "Колізей" в Лос-Анджелесі

З друзями-суперниками командою пожежного департаменту м. Едмонтон, Канада

Подолати захист динамівців дуже важко

Лос Анджелес. Ігри завершені. Наступний рубіж -  Китай в 2019 році

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2