Поглиблюємо дружні зв'язки із швейцарськими колегами

     Швейцарський кантон Аргау (застаріле Ааргау) розташований на півночі країни. Велика частина території зайнята горами. Цікаво, що Юрські гори на північному заході кантону дали назву юрському періоду розвитку Землі.
     Кантон порізаний безліччю широких мальовничих долин, земля в яких одна з найбільш родючих у Швейцарії. Навіть важко повірити, що в цьому райському куточку діють, наприклад, три з п'яти атомних електростанцій цієї країни.
       Адміністративний центр кантону - місто Арау з населенням понад 600 тисяч жителів.
    Гостем місцевого відділення національної секції МПА Швейцарської конфедерації на запрошення її керівництва стала  представник Української секції МПА Марина Резнічук.
     Треба зауважити, що між нашими секціями давно склалися теплі дружні зв'язки. Зовсім недавно, в кінці минулого року, в Києві побували в черговий раз наші колеги зі швейцарської поліції. Отже в даному разі наша сторона зробила візит у відповідь.
      Берхард Дроз, керівник регіонального відділення МПА кантону, його колеги познайомили представника дружньої Української секції з роботою свого підрозділу, показали музей поліції, продемонстрували технічне оснащення поліцейської дільниці, умови, в яких виконуються службові завдання.
      Швейцарські друзі цікавилися при цьому обстановкою в Україні, ходом здійснення реформ в нашій поліції, їх особливостями, роллю і місцем в цих процесах Української секції МПА.
     Під час зустрічі М. Резнічук, яка вільно володіє німецькою мовою, передала швейцарським колегам сердечні вітання і побажання успіхів від членів Української секції та її президента, генерала внутрішньої служби України А. Василишина, а також передала дружній громадської організації пам'ятну грамоту від імені керівництва УС МПА.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2