Аналіз досвіду – погляд у майбутнє

     Розповідає голова Львівського відділення УС МПА генерал-майор міліції Василь Рябошапко:
     - Наприкінці минулого року на базі Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся круглий стіл: «20 років потому – погляд у майбутнє» (до 20-ї річниці обміну між працівниками міліції Львівщини та поліції США в рамках проекту «Гармонія»).
   З позиції сьогодення переконуємося, що для кожного учасника програми візит до США, прийом американських полісменів в українських родинах, детальне ознайомлення з особливостями організації роботи поліції США була фактично проривом у світогляді, озброєнням новими, сучасними підходами до проблем боротьби зі злочинністю.
     Необхідно відзначити, що членами делегації від УВС Львівської області були вже на той час переважно члени Львівського осередку Міжнародної поліцейської асоціації.
    Нам вдалося залучити до роботи круглого столу безпосередніх учасників проекту «Гармонія», керівний склад ГУНП у Львівській області, професорсько-викладацький склад ЛьВДУВС, курсантів та студентів цього вузу, декана факультету міжнародних відносин Львівського державного університету Івана Франка, екс-посла України у Республіці Польща, професора Маркіяна Мальського.
     Відбувся зацікавлений обмін думками, обговорення вкрай нагальних питань організації управління та кадрового забезпечення нової поліції, використання досвіду попередніх поколінь міліціонерів, шляхи оздоровлення криміногенної ситуації в регіоні.
     Робота круглого столу була висвітлена на каналах регіонального телебачення, на шпальтах місцевих ЗМІ.
    За результатами зустрічі підготовлено підсумковий документ-резолюцію, в який ввійшли пропозиції та рекомендації, спрямовані на подальший розвиток співпраці з поліцейськими структурами провідних цивілізованих держав світу та вдосконалення роботи української поліції.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2