Івано-Франківське відділення співпрацює з колегами з Молдови та Румунії

      Упродовж десяти років Івано-Франківське регіональне відділення УС МПА підтримує тісні контакти з відділенням МПА Академії «Штефан чел Маре» (м. Кишинів) МВС Республіки Молдова.
     Днями делегація з Молдови в черговий раз відвідала з офіційним робочим візитом своїх сусідів на Прикарпатті. Серед членів делегації - полковник поліції у відставці В’ячеслав Урсу і підполковник поліції у відставці Олександр Зосім.
     Для гостей влаштували теплу зустріч в офісі Івано-Франківського відділення, познайомили з історичними та культурними місцями Івано-Франківська, музеєм історії поліції Прикарпаття. Під час ділової розмови обговорили текст меморандуму про подальшу співпрацю.
     Наступного дня члени делегації Національної секції МПА Молдови разом з головою Івано-Франківського відділення УС МПА Михайлом Березовським взяли участь у роботі ІІ Міжнародного науково-практичного симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми», який відбувався в цей час на базі університету Короля Данила.
      Гості з Республіки Молдова виступили з доповідями, в яких поділилися досвідом вдосконалення кримінального законодавства в їхній країні та заходами, що застосовуються у боротьбі з незаконною міграцією та торгівлею людьми.
     Слід зауважити, що Івано-Франківське відділення УС МПА з самого початку активно долучилося до роботи симпозіуму, в якому взяли участь делегації з восьми європейських країн (Польщі, Литви, Естонії, Білорусі, Молдови, Румунії, Німеччини, Італії).
      Делегація з Румунії була представлена на симпозіумі комендантом поліції м. Сучава підполковником С. Бурлуком, членом МПА. З ним, як і з колегами з Молдови, івано-франківцями було проведено переговори щодо налагодження співпраці між відділеннями та підписання відповідного меморандуму.
      Наступні кроки – конкретна робота, основа якої – добросусідство.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2