Національний виконком заснував Кубок Секції

     Без перебільшення можна зазначити, що протягом всіх 20-ти років існування Секції наші спортсмени на змаганнях МПА завжди були одними з найкращих. Підтвердили вони свою майстерність і у змаганнях року, що минув. Переможними результатами відзначилися спортивні команди з міні-футболу Одеського, Рівненського відділень, осередку НАВС.
   У різні часи переможно виступали на міжнародних змаганнях представники Львівського, Хмельницького, Чернігівського, Харківського, інших відділень Секції.
    Варто також згадати про досягнення наших команд з Полтавського і Запорізького відділень, які є постійними учасниками і переможцями так званих зоряних автопробігів країнами Європи під прапором Української секції МПА. Минулого року в Німеччині полтавчани знову завоювали перше місце у своїй категорії.
      Отже, з огляду на такі результати, з метою їх подальшого стимулювання і у відповідності з рішенням ХІ-го Національного Конгресу Національний виконком УС МПА заснував Кубок Секції для заохочення відділень (осередків) за найкращі спортивні досягнення року.
    Переможець буде визначатись рішенням НВК за поданням Національної комісії УС МПА з питань культури, яка, у свою чергу, узагальнюватиме інформацію регіональних відділень та осередків і формуватиме відповідні пропозиції Виконкому.
      Кубок з відповідним гравіюванням і Почесною грамотою буде вручатись щорічно під час проведення Національного Конгресу.
      Кубок не є перехідним і назавжди залишатиметься у відділенні, яке отримало цю нагороду.
      У рішенні НВК передбачається також виділення грошової премії переможцю на подальший розвиток спортивної роботи.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2