Зустріч з поетом-піснярем

   

     Днями Івано-Франківське регіональне відділення УС МПА приймало дорогого гостя - заслуженого діяча мистецтв України відомого поета-пісняра Степана Галябарду. За сприяння голови відділення Михайла Березовського поет зустрівся зі студентами Івано-франківського медичного коледжу. Під час жвавої розмови прославлений метр української пісні та українського слова розповів майбутнім медикам про свій життєвий і творчий шлях. Його шанувальників дуже вразила розповідь про обставини створення таких відомих творів, як «Генерали» та «Пане полковнику», «Яворина», «На Україну повернусь», «Гілка калини». Поет закликав своїх слухачів берегти і виконувати українські пісні, бо в них — «гомін століть», бо, «поки пісня є, то ми ще люди».
    Загалом Степан Галябарда є автором трьох сотень віршів та пісень, які захоплюють серця українців. Його п’ять поетичних збірок стали відомими на всю країну та за її межами.
     Голова відділення М. Березовський, у свою чергу, розповів студентам про специфіку роботи місцевого осередку МПА, співпрацю з поліцією області та іноземними колегами. Студенти медики дізналися, що громадська поліцейська організація займається активною соціальною, культурною та громадсько-просвітницькою роботою. Регулярно допомагає школам-інтернатам, виступає співорганізатором наукових та мистецьких заходів.
     С. Галябарда та М. Березовський із задоволенням відповіли на чисельні запитання, що цікавили студентів.

                                           

                                    

            

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2