З ювілеєм, наш Президент!

24 квітня виповнилося 85 років Василишину Андрію Володимировичу, Президенту Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, першому Міністру внутрішніх справ незалежної України, нині - раднику МВС, генералу внутрішньої служби України - генералу армії.

На адресу Національного Адмінцентру надійшли численні дзвінки, телеграми, електронні повідомлення, в яких члени Секції тепло і сердечно вітають ювіляра, бажають йому міцного здоров'я і довгих років активного творчого життя.

Складно переоцінити внесок Василишина А.В. в розбудову нашої держави, становлення і розвиток її правоохоронної системи. Удосконалення ним структури та управління Міністерством внутрішніх справ, його регіональних підрозділів, що сприяло більш ефективній боротьбі зі злочинністю, особиста активна участь у законодавчому процесі в складний час для нашої країни, початок 90-х років, багато інших справ державного значення, пов’язаних з ним, безумовно, зробили А.В. Василишина авторитетним державним діячем.

На всіх етапах непростого шляху від слідчого до міністра, він формував в собі ті кращі якості керівника, які дозволяли йому завжди знаходити міцну опору і підтримку серед підлеглих, а набутий багатий досвід і знання ефективно використовувати для результативної роботи.

Сьогодні А.В. Василишин очолює Українську секцію однієї з найбільш впливових міжнародних громадських організацій – Міжнародної поліцейської асоціації. Разом з колегами він послідовно сприяє поглибленню дружніх відносин між поліцейськими всіх країн, зрештою – укріпленню миру на нашій планеті.

Отже, щиро бажаємо ювілярові міцного здоров’я і подальших успіхів у всіх його благородних справах.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2