Наші знову с золотом!

13-17 травня в Лісабоні проходили Перші міжнародні поліцейські ігри МПА. На ігри своїх представників направили національні секції України, Бразилії, Португалії, Іспанії, Макао, Ізраїлю, Чехії, Туреччини, ОАЕ, Словаччини, Литви, Греції та інших країн - всього понад 20 делегацій.

На церемонії відкриття ігор були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол України в Португалії Інна Огнівець та віце-президент МПА Гал Шарон.

Змагання проводилися за категоріями: футзал, баскетбол, волейбол, біг, стрільба.

Команда Департаменту захисту економіки Національної поліції України (капітан – полковник поліції В. Забродський), яка виступала під прапором УС МПА, завоювала золоті медалі з футзалу, не програвши жодного матчу і обігравши в півфіналі збірну Литви 6: 3, а в фіналі - Португалії 6: 4.

Вітаємо наших хлопців із заслуженою перемогою!

Окрема вдячність – Євгену Говійко, який здійснив усю організаторську роботу щодо участі команди у змаганнях.

Під час урочистого відкриття Ігор

Дружнє фото з Послом України

Під прапорами країн-учасниць.

С золотими нагородами і настроєм переможців. Праворуч - віце-президент МПА Гал Шарон.