У Івано-Франківську презентували книгу про нову поліцію

У Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулася презентація художньо-документальної книги «Захищати і допомагати», авторами якої є ветерани органів внутрішніх справ, члени Національної спілки журналістів України, члени МПА полковник міліції у відставці Михайло Березовський та  підполковник міліції у відставці Ігор Голинський.

Назване видання - третя спільна робота авторів. Раніше вийшли дві їхні книги - «Слідами дикого звіра» (2007 р.) та «Поїздка під дулом пістолета» (2015 р.).

Нова журналістська робота розповідає про розкриття прикарпатськими правоохоронцями – працівниками новоствореної поліції тяжких резонансних злочинів, надання громадянам допомоги в екстремальних ситуаціях, а також про найбільш важливі події в діяльності Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

За словами Михайла Березовського ця книга є продовженням літопису діяльності органів внутрішніх справ Прикарпаття, нелегкої роботи правоохоронців у боротьбі зі злочинністю, підтриманні правопорядку на теренах краю.

Ігор Голинський, у свою чергу, додав, що видання охоплює період від початку створення Національної поліції до сьогоднішніх днів. Автори намагалися показати процес становлення нової правоохоронної структури, подолання труднощів та перешкод на шляху її реформування.

Без сумніву, книга «Захищати і допомагати», яка є цікавою розповіддю  про копітку роботу на варті правопорядку, займе гідне місце в бібліотеці історії органів внутрішніх справ Івано-Франківської області.

Михайло Березовський, який багато років є головою Івано-Франківського обласного відділення Міжнародної поліцейської асоціації, також розповів присутнім про діяльність Української секції МПА, її регіонального підрозділу на Прикарпатті та запросив молодих правоохоронців до лав цієї організації.

Наприкінці спілкування автори побажали молодим колегам мирного неба над головою, успішної служби, вдячності від людей за їхню роботу і примноження тих славних традицій, які закладали десятки років їхні попередники.

Присутнім було цікаво

Керівництво схвально оцінює нову книгу

Грамота автору

Попереду - багато творчих планів

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2