Вітаємо чемпіона!

Минулого місяця в м. Києві вперше в незалежній Україні відбувся відкритий чемпіонат Європи (татамі-стилі) з кікбоксингу Інтернаціональної спортивної кікбоксерської асоціації. У змаганнях взяли участь 814 спортсменів з 34 країн. Титул чемпіона Європи у категорії «селф-дефенс» у складі збірної команди України завоював Борис Шаповалов, заступник голови Київського міського відділення УС МПА.

За кілька днів Борис Шаповалов продовжив змагання на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WPKA, який проходив у м. Корфу (Греція) в рамках Всесвітніх екстремальних ігор. У боротьбі за нагороди взяли участь 1085 спортсменів з 44 країн світу. Результат виступу нашого спортсмена – друге місце (срібна медаль) в категорії «екстремальний селф-дефенс».

Борис Шаповалов – один з найвідоміших спортсменів нашої країни, майстер спорту міжнародного класу. Він шестиразовий чемпіон світу з єдиноборств – триразовий з кікбоксингу, із самбо, хортингу і східних бойових мистецтв. Б. Шаповалов має також чисельні титули чемпіона Європи і України.

Вітаємо переможця і бажаємо йому нових нагород найвищого гатунку.

Диплом і золота медаль чемпіона Європи

Диплом і срібна медаль віце-чемпіона світу

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2