Журналісти і правоохоронці порозумілися на рибалці

Днями Івано-Франківська обласна організація Спілки журналістів України, місцеве Товариство мисливців і рибалок, а також регіональне відділення УС МПА організували спільні змагання з рибної ловлі. Захід вирішили присвятити Дню журналіста, який відзначався нещодавно.

Бажаючих позмагатися виявилося чимало. Було сформовано вісім команд з числа журналістів місцевих видань, а також членів поліцейської асоціації. Змагання відбулися на мальовничому озері села Хомяківка Тисменецького району.  

Переможців визначали за загальним обсягом виловленої риби, а також за найбільший видобутий трофей. Удача цього разу була на боці журналістів. За підсумками змагань перше місце виборола команда обласного телебачення «Галичина», друге місце – ТРК «Вежа», третє – редакція газети «Галичина». Фіналісти змагань були нагороджені дипломами, а переможці отримали сертифікати на безкоштовну риболовлю на водоймах  села Хомяківка впродовж риболовецького сезону 2018 року.

За організацію змагань та надання практичної допомоги голова оргкомітету – керівник Івано-Франківського відділення УС МПА Михайло Березовський був нагороджений Подякою обласної Спілки журналістів.

Учасники змагань висловили велике задоволення проведеним заходом. Вони відзначили, що обласне відділення УС МПА, яке очолює дійний член Спілки журналістів, є відкритим для засобів масової інформації.

Останній інструктаж перед початком змагань

Оголошуються результати

Підсумки підбито

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2