Делегація Чернігівського відділення відвідала колег у Великобританії.

На початку червня цього року делегація Чернігівського відділення УС МПА відвідала  Великобританію і взяла участь у святкуванні 60-ї річниці  Ноттінгемширського відділення національної секції МПА.

До складу делегації увійшли: начальник ГУНП в Чернігівській області Едуард Альохін, заступник начальника ГУНП Олександр Потапенко, член колегії ГУНП Павло Сорока, голова Чернігівського відділення УС МПА Олександр Байдала, інші члени відділення – усього дев’ять осіб.

У заходах також взяли участь делегації національних секцій МПА ряду інших країн - Франції, США, Німеччини, Словенії.

Під час перебування у Великобританії гості з Чернігова зустрілися з керівництвом національної секції МПА, Міжнародного адміністративного центру МПА, Ноттінгемширського відділення МПА,  начальником поліції Ноттінгемшира Крейгом Джилдфордом, працівниками штабу поліції. Господарі ознайомили членів делегації з організацією служби поліції, її матеріальним забезпеченням, станом профілактики та боротьби зі злочинністю, відповіли на чисельні запитання щодо роботи поліції.

Колеги з Англії організували цікаві екскурсії до знаменитого родового маєтку лорда Байрона у Ньюстедському абатстві, Ноттінгемського замку, статуї Робін Гуда, влаштували відвідання «Old Trip to Jerusalem», місцевої колоритної пам’ятки, побудованої в 1179 році, та Старої ринкової площі. Разом з колегами з інших країн відвідали історичні міста Ньюарк-он-Трент та Саутвелл,  де знаходиться середньовічна церква Мінстера. В останній день перебування делегація відвідала Лондон та ознайомилася з визначними пам'ятками столиці Великобританії.

На завершення відбувся обмін пам’ятними сувенірами. За дорученням президента УС МПА Андрія Василишина голова Чернігівського відділення Олександр Байдала вручив відзнаки УС МПА президенту національної секції МПА Великобританії Міку Люку, віце-президенту Гюрміт Каур та начальнику поліції графства Ноттінгемшир Крейгу Джилдфорду.

В управлінні поліції Ноттінгема.

Ознайомлення з технічним забезпеченням та організацією служби поліції 

У начальника поліції Ноттінгема Крейга Джилдфорда

На офіційних заходах по святкуванню 60 – річчя Ноттінгемського відділення

Вручення форми української поліції голові відділення МПА у Ноттінгемі Tоні Беррінгтону

Під час вручення відзнаки УС МПА віце-президенту національної секції МПА Гюрміт Каур 

З президентом національної секції МПА Великобританії  Міком Люком

Під час огляду Ноттінгемського замку та пам’ятника Робін Гуду

Відвідування родового маєтку лорда Байрона у Ньюстедському абатстві

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2