Івано-франківці подружилися з польськими байкерами

Івано-Франківське відділення УС МПА тривалий час співпрацює з колегами з польських міст Ополе та Катовіце. У червні цього року коло польських партнерів розширилося. Днями на запрошення голови Тарнувського відділення національної секції МПА Польщі Станіслава Лея делегація з Прикарпаття у складі трьох осіб на чолі з головою відділення УС МПА Михайлом Березовським завітала до польських колег. У Тарнуві в цей час відбувалася традиційна щорічна зустріч друзів - членів місцевого осередку МПА та клубу байкерів Малопольського воєводства.

Офіційна частина візиту передбачала обговорення напрямів співпраці та підписання відповідного меморандуму, а також огляд експозиції музею місцевого підрозділу МПА, зустріч з його членами.

Для гостей була організована цікава екскурсія містом, що є одним із найстаріших у Польщі, відвідання Базиліки Божої матері, яка відноситься до 1410 року і охороняється ЮНЕСКО, а також палацу Гетца.

Відбулася тепла зустріч з байкерами, під час якої українці оглянули техніку і подивилися показові виступи майстрів їзди на мотоциклах.

У кінці візиту учасники зустрічі обмінялися сувенірами, в тому числі атрибутикою національних секцій МПА, висловили надію, що подальша співпраця буде плідною і активною, із залученням молодих працівників поліції – членів МПА.

Розмова з польським колегою

Під час зустрічі з байкерами

Новий байкер - Михайло Березовський

Обмін сувенірами

В невимушеній обстановці

Запис у Книзі почесних гостей

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2