Золото Кубка світу – у нашого спортсмена

29-30 червня 2018 р. у м. Києві відбувся відкритий Кубок світу з пауерліфтінгу та окремих силових дисциплін «Global Power Federation (GPA-GPF)» за участі спортсменів Беларусі, Індії, Ірану, Молдови та України.

На цих міжнародних змаганнях дві золоті медалі здобув член Осередку НАВС УС МПА,   начальник відділу Київського рибоохоронного патруля, майстер спорту Юрій Попов, який виступав під прапором Української секції МПА.

Зокрема, Ю. Попов виборов 1 місце у класичному жимі лежачі (результат - 160 кг) у ваговій категорії до 125 кг, вік  від 40 до 49 років. Він також зайняв 1 місце у екстремальному жимі штанги вагою 75 кг - 40 повторів (3 тони) за 1,5 хвилини.

Раніше ми повідомляли, що Ю. Попов у листопаді минулого року також здобув 1 місце і завоював «золото» чемпіонату світу з пауерліфтінгу, а до цього тричі ставав чемпіоном України з цього виду спорту.

Восени цього року Ю. Попов візьме участь у відкритому Кубку Євразії з пауерліфтінгу.

Побажаємо талановитому спортсмену нових перемог!