Який відпочинок краще…

Літо в розпалі. Для грибників і рибалок - роздолля. А в осередку НАВС справедливо вважають, що рибалка - це не тільки поєднання корисного з приємним, але і серйозний вид спорту. При правильній організації, звичайно.

Отже, змагання були приурочені до чудового сімейного дозвілля, який організувала для себе група членів осередку на базі відпочинку "Діброва" на мальовничому березі Корнинського водосховища в Житомирській області.

Згідно умов проведення змагань усі учасники мали цілу добу для вивчення рельєфу та особливостей водойми, пошуку кращих місць для риболовлі.

 Оскільки правилами не було встановлено обмежень видів  знарядь, їхньої кількості та засобів рибальства, то частина спортсменів обрала місця на березі водосховища, а інші налаштувалися рибалити з човнів.

Погіршення погоди та рясний дощ у день змагань не зупинили спортсменів. Усі вони витримали випробування та прибули на зважування з вражаючими  трофеями.

До трійки призерів увійшли:  Юрій Новосьол, Володимир Дорофєєв і Анатолій Капітанський.

Після вручення нагород переможцям та дипломів усім учасникам змагань    виловлену рибу приготували до святкового столу. Доповнили меню майстерно  виготовлені  шашлики. Решта часу була присвячена відпочинку - купанню, збиранню ягід та грибів, катанню на човнах. Спілкування з чудовою природою на Корнінському водосховищі залишило незабутні враження і у дорослих, і у дітей.

Рибалка любить тишу

Клювання почалося

Рибалка вдалася

Трофеї вражають

Підсумки змагань підбито

Кращі карасі вже побували на сковорідці

Яка рибалка без шашликів

Святкове застілля очікується смачним

Для любителів грибів тут також багато спокус

Головне на завершення відпочинку - гарний настрій

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2