Створюється музей «Історія становлення української нації»

Члени Осередку НАВС взяли участь у презентації історико-культурного проекту музею «Історія становлення української нації», яка відбулася у готельно-ресторанному комплексі «Фортеця Гетьмана». Це надсучасний музей, аналогів якому немає в жодній  країні світу. У ньому представлено історію нашого народу у 3D фігурах видатних українців, діорамах, мапах, картинах, починаючи від розбудови  Київської Русі і до сьогодення.

В основі музею – історичні факти, спрямовані на пробудження національної свідомості українців, підняття самооцінки нації, гідності та патріотизму. Усі композиції   супроводжуються діорамами, інформаційними (мультимедійними) стендами, що містять історичну інформацію щодо становлення української нації  та розбудови державності.   Над проектом працює потужна команда - понад 50 авторитетних фахівців, серед яких історики, скульптори, дизайнери, ІТ-спеціалісти, громадські діячі, волонтери. Експонати кожної композиції будуть об’єднані історичним фактом або спільною ідеєю. Це допоможе глибоко осмислити відповідний внесок у становлення української нації. Усі інсталяції супроводжуватиме інтерактивний аудіо- та відеоконтент, що буде сприяти зануренню глядача в атмосферу відтвореної епохи.

В описаному вигляді музей предстане для широкого загалу восени цього року. Поки що ознайомитися з експозицією можна на наших знімках.

Відвідати музей зможуть усі бажаючі за адресою: Київська область, с. Гатне, вул. Інститутська, 103, готельно-ресторанний комплекс «Фортеця Гетьмана» (ст. метро «Теремки»).

 

 

                                                               

Перші відвідувачі музею, що створюється, - члени осередку НАВС

Розповідає власник комплексу "Фортеця Гетьмана" і ініціатор експозиції Валерій Галан

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2