Гість з України у штаб-квартирі МПА

Член Осередку НАВС УС МПА, відомий спортсмен, чемпіон світу з пауерліфтінгу Юрій Попов став гостем Адмінцентру МПА у англійському місті Ноттінгемі.

Це був перший візит до штаб-квартири МПА представника від   України за всі роки існування Міжнародної поліцейської асоціації, тож посланця  нашої громадської організації зустріли гостинно та з великою зацікавленістю.

Під час розмови Ю. Попов розповів про роботу нашої Секції та її Осередку Національної академії внутрішніх справ, який його делегував, та презентував сайт Осередку в  мережі Інтернет, що викликало певне здивування присутніх співробітників Адмінцентру, які були вражені цим переглядом і, зокрема, значними спортивними досягненнями українських спортсменів на світовій арені. Тож робота нашої громадської організації та її спортивні здобутки були відзначені нагородою  від керівника  Адмінцентру Ельке Шульпен-Робертс, яка вручила Юрію Попову пам’ятну срібну медаль засновника світової організації МПА   Артура Троупа. 

Наостанок старший адміністратор офісу Кері Гіл висловила ряд ділових побажань стосовно роботи Української секції МПА.

Зустріч завершилася обміном сувенірами та пам’ятним записом Ю. Попова у Книзі почесних гостей Міжнародного адмінцентру.

Потому Ю. Попов був запрошений до офісу Національної секції МПА Великобританії, де мав змістовну розмову з англійськими колегами.

Гостю з України було влаштовано цікаву екскурсію, в тому числі до музею Шерлока Холмса.

Тут історія МПА відображена з перших кроків

У Міжнародному адмінцентрі багато цікавих сувенірів з різних країн

Спілкування було теплим

Медаль Артура Троупа для Осередку НАВС УС МПА

Вхід до музею Шерлока Холмса

Експозиція музею дуже цікава

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2