Польські друзі вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні

У столиці України другий день з дружнім візитом перебувають наші колеги з Національної секції МПА Польщі – Єжи Аркацький, президент Куявсько-Поморського воєводського відділення  Секції, і Роман Рогальський, член МПА, бізнесмен і громадський діяч.

Гості були прийняті у Національному Адмінцентрі, де відбулася цікава і змістовна розмова про стан та перспективи розвитку ділових і дружніх стосунків між двома Секціями країн-сусідів. З українського боку у зустрічі взяли участь: Олександр Зарубицький, віце-президент УС МПА; Віктор Овсянников, генеральний секретар Української секції та Юрій Кошець, керівник Адмінцентру.

Під час розмови польські колеги запропонували налагодити регулярний обмін делегаціями, а також групами діючих молодих працівників поліції для вивчення ними кращого передового досвіду роботи поліцейських підрозділів обох країн.

Представники Української секції зазначили, що така пропозиція відповідає нашим прагненням, відображеним у прийнятій нещодавно Програмі спільних заходів УС МПА і Національної поліції України.

Було домовлено спільно підготувати проект угоди між секціями з цього питання і розпочати відповідну роботу.

Сьогодні польським друзям на їхнє прохання було надано можливість відвідати Алею Героїв Небесної Сотні, де вони поклали квіти до меморіалу і вшанували пам’ять загиблих.

Зустріч завершено у гарному настрої

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2