Співпрацюємо в спорті

Днями у м. Трускавці, що на Львівщині, пройшов чемпіонат Європи з поліцейського хортингу. Серед організаторів чемпіонату – Українська секція МПА, інші громадські організації правоохоронної спрямованості.

Золоту медаль та титул чемпіона Європи виборов член Словацької секції Міжнародної поліцейської асоціації Стефан Волошин. Ветеран поліції С. Волошин, якому виповнилося 59 років, постійно тренується та веде здоровий спосіб життя, має успішний досвід  виступів на змаганнях з вільної боротьби. На проведених перед чемпіонатом навчально-тренувальних зборах він успішно опанував техніку поліцейського хортингу, що дозволило йому досягнути найвищого результату на європейських змаганнях у відповідній віковій категорії.

Голова Національної комісії УС МПА з питань спорту, президент Міжнародної федерації поліцейського хортингу Борис Шаповалов та Стефан Волошин, який є представником цієї федерації в Словаччині, обговорили шляхи подальшої співпраці та визначилися з термінами проведення навчально-тренувальних зборів з поліцейського хортингу у цій країні.       

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2