Завітали сусіди

Наприкінці листопада на Прикарпатті з дружнім візитом перебувала делегація осередку Міжнародної поліцейської асоціації з польського міста Олесно Опольського воєводства.

Зустріч з гостями почалася у приміщенні музею Головного управління Національної поліції в області.

Директор музею Володимир Числов ознайомив польських колег з експозицією, розповів про історію органів внутрішніх справ Івано-Франківщини. На знак вдячності гості вручили йому сувеніри з поліцейською символікою та зробили запис у книзі відгуків.

У свою чергу представник ГУНП член МПА Володимир Лемчак передав польським друзям привітання від керівника прикарпатської поліції Володимира Голубоша та поліцейські шеврони. А начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Нацполіції Андрій Бондюк вручив польським гостям книжку «Захищати і допомагати» — про діяльність прикарпатської поліції авторства голови Івано-Франківського регіонального відділення УС МПА Михайла Березовського та редактора газети «Версії. Факти» члена МПА Ігоря Голинського.

Заступник коменданта поліції Олесно підінспектор поліції Лешек Латузек подякував за гостинність і зауважив, що в складі делегації осередку Міжнародної поліцейської асоціації вже не вперше приїздить на Івано-Франківщину. Це дає змогу побачити на справі, як працюють зарубіжні колеги, поділитися досвідом правоохоронної роботи.

Анна ЧОВГАН. Фото автора.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2