Команда з міні-футболу "Україна МПА" стала переможцем Міжнародного турніру чемпіонів у Мінську.

Головною особливістю цих змагань було те, що всі без винятку команди, які взяли в них участь, а їх було п'ять, вигравали в різні роки світову першість.

Крім того, наприклад, команда "Охорона-Динамо" господарів турніру, яка на ньому стала "срібною", виступає у вищій лізі Білорусі і займає там далеко не останні позиції.

Отже, слабких суперників не було, як кажуть, за визначенням, і всі поєдинки були вкрай напруженими.

Українська секція Міжнародної поліцейської асоціації була представлена командою "Україна МПА" Осередку Національної академії внутрішніх справ УС МПА (голова Капітанський А.І.). Минулого року ця команда, яка раніше виступала під назвою «Kyiv Academy», двічі здобувала "золото" представницьких міжнародних турнірів у Іспанії та Нідерландах. Останній вважається неофіційним чемпіонатом світу серед  команд поліції.

У Мінську наша команда звела одну зустріч внічию, а  всі інші - виграла і  знову довела, що вона сьогодні найсильніша серед команд правоохоронних структур світу.

Чемпіонам були вручені золоті медалі, дипломи та головний приз - кришталевий Кубок турніру. На їхню честь в залі столичного спортивного комплексу, де відбувалося вшанування переможців, прозвучав Гімн України.

Від душі вітаємо наших чудових спортсменів, які прославляють свою Батьківщину, і бажаємо їм нових перемог!

Спортивна делегація УС МПА, яка повернулася з Білорусі, відзначає високий рівень організації турніру і надзвичайно теплий і привітний прийом на білоруській землі.

Національний виконком Української секції МПА висловлює щиру подяку Міністру внутрішніх справ Білорусі генералу Шуневичу І.А., який особисто запросив українську команду для участі в турнірі, а також головному організатору турніру начальнику Департаменту охорони МВС Білорусі генералу Хоменко С.М. за бездоганне проведення всіх заходів.

Ми вітаємо наших колег і друзів з Днем білоруської міліції і передаємо їм свої найкращі побажання!

Хліб-сіль кращим футболістам світу

З вітальним словом до учасників змагань звернувся перший заступник Міністра з надзвичайних ситуацій республіки генерал Худолеев А.Ф.

Нагороди чекають переможців

Українські вболівальники

Українська команда (ліворуч) перед початком чергової гри

Ігровий момент

Не допоміг і щільний захист - черговий м'яч у воротах суперника

Кращим гравцем турніру став наш Євген Заєць

Головний приз турніру кришталевий Кубок вручено українській команді

Кубок наш! Радість переможців

Наш чудовий тренер - Микола Костенко

Срібними медалями нагороджені динамівці - господарі турніру

Під час прогулянки нічним прекрасним Мінськом

Гості з України були запрошені на хокейний матч за участі мінського "Динамо". Цікаво, що вхід до Льодового палацу - безкоштовний для всіх бажаючих

 

 
Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2