Прийом ізраїльських офіцерів

11 березня в Національному адмінцентрі Української секції МПА відбулася дружня зустріч з офіцерами поліції Ізраїлю. У зустрічі взяв участь Президент УС МПА, генерал внутрішньої служби України Андрій Василишин.

Бесіда була теплою, конструктивною і стосувалася багатьох питань, що становлять взаємний інтерес. Адже зовсім недавно наші національні секції здійснювали щорічний обмін представницькими делегаціями. В ході взаємних візитів переймався кращий досвід поліцейської роботи, зміцнювалися дружні зв'язки.

В силу ряду організаційних причин ці візити тимчасово перервалися, але обидві секції спонукувані бажанням їх відновити. Ось і нинішня делегація Ізраїлю була в захваті від відвідування України. А наших мандрівників завжди вабили Святі місця Землі обітованої.

Під час бесіди, коли її учасники від української сторони попросили передати дружнє вітання ізраїльським колегам і, зокрема, Гал Шарон, яка нині є віце-президентом МПА, один з гостей набрав її номер в Ізраїлі. Бесіда проходила при гучному зв'язку і була приємним сюрпризом для всіх. Гал Шарон вітала українських друзів і обіцяла підтримати ідею відновлення регулярних контактів між національними секціями.

В ході бесіди гості цікавилися ходом реформування поліції, формами і методами роботи Української секції МПА, відповіли на чисельні запитання.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2