Звітно-виборна конференція у Полтаві

Днями відбулася 12-а звітно-виборна конференція Полтавського регіонального відділення Української секції Міжнародної Поліцейської Асоціації, одного з найстаріших підрозділів МПА в Україні.  

За традицією захід розпочали із вшанування пам'яті загиблих працівників органів внутрішніх справ. Учасники і гості конференції, серед яких – Президент УС МПА, генерал внутрішньої служби України Андрій Василишин, поклали квіти до підніжжя меморіалу «Полеглим захисникам правопорядку Полтавщини».

У роботі конференції взяв також участь начальник Главку поліції Полтавщини Андрій Замахін, інші керівники поліції.

З доповіддю  про підсумки діяльності регіонального відділення за звітний період і завданнями на майбутнє перед учасниками форуму виступив голова відділення, член колегії Главку Олександр Телик.

Доповідач детально розповів про форми і методи роботи відділення. А розповідати було про що.

Наприклад, відділення підтримує тісні стосунки із членами Всеукраїнської екологічної асоціації. Починаючи з 2012 року проводяться спільні заходи з метою озеленення і благоустрою визначних культурно-історичних місць Полтавщини, зокрема: Музею-садиби Короленка В.Г., Алеї пам’яті загиблим правоохоронцям в с.Омельник Кременчуцького району.

На ІХ всеукраїнському еко-фестивалі «ЛЕЛЬ» у квітні 2018 року учасники від Полтавського відділення УС МПА зайняли призові міста у трьох номінаціях конкурсу.

Представники відділення беруть участь в різноманітних міжнародних спортивних змаганнях серед поліцейських, на яких завжди займають призові місця.

За звітний період налагоджено нові стосунки та поглиблено співпрацю з колегами  з Литви, Польщі, Італії, Іспанії, Швейцарії, Швеції та Німеччини.

Відділення тісно працює з ветеранською організацією, регулярно проводить з нею спільні заходи.

Значну роботу було проведено по підтримці працівників поліції, поранених під час бойових дій.

А. Телик подякував керівництву Головного управління за розуміння проблем громадської організації і всебічне сприяння її роботі.

Президент УС МПА А. Василишин у своєму виступі відзначив, що Полтавське відділення відрізняється активною і результативною роботою, яка за окремими напрямками заслуговує узагальнення і розповсюдження як досвід. Генерал вручив найактивнішим членам МПА Почесні відзнаки і Подяки, а також привітав зі вступом до лав Асоціації нових членів і вручив їм посвідчення і жетони міжнародного зразка.

Відбулися вибори нового складу керівництва відділення. Його головою знову одностайно обрано Телика Олександра Миколайовича.

У конференції взяли участь члени Національного виконкому УС МПА – скарбник Секції А. Бабенко і керівник Адмінцентру Ю. Кошець.

Вшанування пам'яті загиблих

Президент УС МПА А. Василишин вручає нагороду

Учасники конференції

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2