З Днем народження, шановний Президенте!

Сьогодні, 24 квітня, багатотисячна громада Української секції Міжнародної поліцейської асоціації від щирого серця вітає свого Президента, шановного Андрія Володимировича Василишина з Днем народження!

Генерал внутрішньої служби України А.В. Василишин увійшов в історію нашої сучасної, незалежної держави як її перший Міністр внутрішніх справ, який багато зробив для торжества законності і правопорядку, укріплення органів внутрішніх справ і вдосконалення їхньої  роботи.

Ось уже 14 років А.В. Василишин незмінно очолює Українську секцію однієї з найавторитетніших і численних громадських організацій світу - Міжнародної поліцейської асоціації. За цей час наша Секція стала гідним представником правоохоронних структур України в світовому поліцейському співтоваристві.

А.В. Василишин завжди стоїть на позиціях віри в людей, правди і справедливості. І немає сумніву – він ще багато доброго зробить у своєму житті.

Колеги по роботі, усі члени МПА щиро бажають своєму Президенту міцного здоров’я на довгі роки, мирного неба, творчої наснаги у всіх його справах на благо рідної України!

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2