На святі у литовських друзів

На запрошення президента Литовської секції МПА Вітаутаса Пліускуса делегація УС МПА у складі генерального секретаря Віктора Овсянникова і керівника Адмінцентру Юрія Кошеця з 17 по 20 травня п. р. взяла участь у заходах, присвячених 25-річчю створення Литовської секції МПА, які проходили у Вільнюсі.

Крім  делегації УС МПА були запрошені представники Естонської, Латвійської, Польської секцій та гості з Грузії, які є асоційованими членами Литовської секції.

У заходах взяв участь президент МПА П’єр Мулен.

У рамках урочистостей відбувся  святковий конгрес за участі запрошених делегацій та делегатів і гостей від регіональних відділень. Всього взяло участь близько 200 осіб.

За дорученням президента УС МПА Василишина А.В. члени української делегації привітали литовських колег із знаменною датою і вручили їм почесні відзнаки нашої Секції і сувеніри.

За окремою програмою, запропонованою литовськими колегами, делегації України та Грузії відвідали регіональне відділення у місті Тракай та Департамент поліції при Міністерстві внутрішніх справ Литви, де ознайомилися з роботою відділення та чергової частини оперативного відділу Департаменту поліції.

В офісі Литовської секції відбулася зустріч з її керівниками. Стався обмін думками щодо подальшої співпраці з питань культурно-спортивного та туристичного обміну. Досягнута домовленість щодо регулярного обміну делегаціями між Українською і Литовською секціями.

Всі зустрічі, які були проведені на литовській землі, відзначалися особливою теплотою, виявленою до української делегації, і розумінням ситуації, яка склалася в  Україні.

За пропозицією президента МПА П’єра Мулена було проведено робочу зустріч з представниками делегацій, які брали участь  у заходах, під час якої було обговорено ряд поточних питань діяльності світової організації.

У гості до литовських друзів прибув П’єр Мулен, президент МПА, а також президенти національних секцій сусідніх країн

Під час урочистого засідання Конгресу Литовської секції

Почесну відзнаку УС МПА було вручено Линасу Пернавасу, керівнику Департаменту поліції

Гості ознайомилися з роботою литовських колег

Дружня розмова з президентом МПА П’єром Муленом і президентом Литовської секції Вітаутасом Пліускусом

 

Дякуємо Вітаутасу Пліускусу за надані фотоматеріали.

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2