Продовження співробітництва

Румунське містечко Бая-Маре є містом-побратимом Івано-Франківська з 1990 р., а тому між численними організаціями двох міст встановлені та підтримуються дружні відносини.

Тісні стосунки є і між поліцейськими структурами, адже, вони були встановлені понад 20 років тому.

Продовжуючи контакти, делегація ГУНП в Івано-Франківській області під керівництвом начальника департаменту кадрового забезпечення майора поліції А. Бондюка 15-17 травня 2019 р. відвідала м. Бая-Маре на запрошення місцевої поліцейської ветеранської організації.

Під час візиту голова ветеранської організації ГУНП в Івано-Франківській області В. Коваленко підписав угоду про співробітництво з румунськими колегами, а також домовився про обмін делегаціями.

Голова Івано-Франківського відділення УС МПА М. Березовський як офіційний член делегації зустрівся і провів переговори з керівником місцевого осередку МПА та домовився про співпрацю на майбутнє. Делегації обмінялися сувенірами та поліцейською атрибутикою.

В ході візиту українська делегація мала аудієнції у губернатора повіту Марамуреш та начальника обласної поліції. Гості відвідали середньовічні пам’ятки архітектури та культури міста (башта Св. Стефана, бастіони фортеці), музеї (мінералогії, етнографії та народного побуту). На зворотному шляху делегацію прийняв мер прикордонного міста Сигет.

Прийом у керівництва місцевої поліції

Пам'ятне фото з керівником поліції і головою осередку МПА

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2