У поліцейських байкерів Польщі

13-16 червня 2019 року делегація Івано-Франківського відділення УС МПА взяла участь у VI Міжнародному мотоциклетному ралі, що відбулося в м. Нігліца Республіки Польща.

На заходи прибули близько 400 представників Великобританії, Франції, Словаччини, України, Німеччини, Угорщини, Італії, Чехії та інших країн Європи. На відкритті ралі були присутні президент Польської секції МПА Фридерік Орепук та його колега зі Словаччини президент Національної секції МПА Ян Ковальчик.

Під час офіційної церемонії від української делегації виступив її керівник - голова Івано-Франківського відділення УС МПА Михайло Березовський, який вручив командиру ралі Станіславу Дингошу Почесну грамоту УС МПА від імені президента Української секції А. Василишина.

Учасники ралі здійснили цікаву подорож визначними місцями Польщі та Словаччини. Для гостей організували сплав по гірській річці Дунаєць на традиційних дерев’яних плотах. Відбулися також змагання з кульової стрільби.

Української делегації було надано можливість ознайомитись з роботою повітового відділення поліції в м. Новий Тарг.

М. Березовський провів переговори з президентом Словацької секції МПА Яном Ковальчиком щодо налагодження співробітництва з відділенням МПА прикордонного містечка Кошице.

Михайло Березовський (зліва) з президентом Словацької секції МПА Яном Ковальчиком (поруч) і президентом Польської секції МПА Фридеріком Орепуком (праворуч)

Вручення Почесної грамоти УС МПА Станіславу Дінгошу і обмін сувенірами

Українська делегація на зустрічі з керівництвом повітового відділення поліції в м.Новий Тарг

Голова Івано-Франківського відділення УС МПА М. Березовський під час сплаву по річці Дунаєць

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2