Турнір пам’яті майора Зінченка

На початку вересня в м. Бердянськ Запорізької області Українською секцією МПА спільно з партнерами з різних силових структур було проведено Міжнародний турнір з поліцейського хортингу пам’яті майстра спорту міжнародного класу СРСР з дзюдо та майстра спорту України міжнародного класу з самбо майора міліції у відставці Олега Зінченка.

Олег Миколайович був одним з найталановитіших борців свого часу – 80-90 роки минулого століття, переможцем та призером світових та європейських змагань.

У 1996 році сприяв створенню Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, був серед тих, хто вперше приймав керівників МПА в Києві, зокрема тодішнього генерального секретаря Джона Уормзлі.

Добра та завжди усміхнена людина, Олег наче ілюстрував собою девіз МПА  «Служба через дружбу». Серед його постійних уболівальників на татамі був президент УС МПА тих років, ректор НАВС Ярослав Кондратьєв. Після закінчення академії Олег Зінченко працював на різних посадах в органах внутрішніх справ та податковій міліції, організовував та проводив змагання з різних видів бойових мистецтв.

Турнір пам’яті Зінченка цього року проводився в два етапи, на першому з яких були визначені фіналісти. Перед змаганнями інструкторами поліцейського хортингу було проведено навчально-практичний семінар з самозахисту. Всього у змаганнях взяли участь понад 120 осіб, серед яких - працівники Національної поліції України, Національної гвардії України, учасники АТО та ООС, інструктори поліцейського хортингу. На турнір прибули також представники спортивних клубів Великої Британії, Польщі, США.

Найкращі результати показали українські спортсмени підполковник поліції Владислав Шибут (Харківська область), підполковник поліції Олег Уфімцев (Запорізька область) і Юрій Кліпов (Івано-Франківська область), а також Марек Хміль (Польща).

Змагання пам’яті видатного українського спортсмена Олега Зінченка проводитимуться  щорічно.

Олег Зінченко -гордість українського спорту

Інструктаж перед початком змагань проводить Борис Шаповалов, багаторазовий чемпіон світу з бойових містецтв, голова Національної комісії УС МПА по спорту

Останні хвилини перед виходом на татамі

Суддівство було неупередженим

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2