Міжнародний тиждень дружби МПА у Чернігові

В середині вересня  до старовинного Чернігова на запрошення регіонального відділення УС МПА прибули офіцери поліції Великої Британії, Нідерландів, Канади, Естонії та Іспанії - всього 26 чоловік. Гості взяли участь у Тижні дружби Міжнародної поліцейської асоціації, який було організовано їхніми чернігівськими колегами.

Для гостей була підготовлена цікава і насичена програма. Вона розпочалася з візиту до ГУНП області.    Начальник управління Едуард Альохін розповів іноземнім колегам про структуру обласної поліції, особливості її роботи в умовах оновлення і реформування. Керівник штабу Анатолій Будьонний провів екскурсію по службі 102 та черговій частині. Гостей ознайомили також з роботою тренінгового центру поліції. При цьому відбувся цікавий обмін досвідом, особливо щодо застосування технічних засобів – адже розмова велася на рівні фахівців. Було відзначено при цьому і значну допомогу, яка надається вітчизняній поліції з боку європейських країн, США та Канади.

Великий інтерес гості проявили до роботи патрульної поліції області.  Її керівник капітан Андрій Думич розповів про роботу нової патрульної поліції, її задачі по охороні правопорядку та нові напрацювання щодо взаємодії з населенням.  Був презентований  відеоматеріал про роботу підрозділу. Керівник ознайомив присутніх з забезпеченням поліції транспортом, озброєнням та спеціальними засобами. Свій вишкіл продемонстрував новостворений підрозділ спеціального призначення патрульної поліції.

Згідно з програмою Тижня дружби гості відвідали зону відчуження ЧАЕС, місто Прип’ять і, звичайно, ознайомились з чарівним древнім містом Черніговом, чудово відпочили.

Зважаючи на мовні особливості делегацій, які прибули, ми  вперше запросили до участі волонтерів - перекладачів. Це вирішило проблеми щодо перекладу під час відпочинку гостей і екскурсій. Були продумані питання щодо перебування у готелі - його персонал володів англійською мовою, і це дозволило гостям комфортно себе почувати у нашому  місті.

В останній день заходів  їх учасників запросив до себе  мер Чернігова Владислав Атрошенко. На зустрічі були присутні керівники нацполіції області та  міста, члени Чернігівського відділення УС МПА.

В. Атрошенко привітав присутніх, розповів про здобутки і проблеми міста та висловив думку про проведення щорічно міжнародних зустрічей поліцейських у Чернігові разом з сім’ями та друзями. Була висловлена впевненість, що такі зустрічі, обмін досвідом сприяють підвищенню професійної майстерності правоохоронців. Мер пообіцяв всебічну підтримку таких заходів.

Під час підведення підсумків Тижня дружби організатори та гості обмінялися пам’ятними сувенірами. Було очевидно, що такі контакти дуже потрібні для поліції, про це говорили керівники усіх делегацій. Члени Чернігівського відділення УС МПА були запрошені взяти участь у аналогічних заходах МПА у країнах, представники яких відвідали Чернігів.

Девіз “ Служба через дружбу ” отримав своє підтвердження, під час заходів ми стали справжніми друзями.

Голова Чернігівського відділення УС МПА        Олександр БАЙДАЛА

Під час зустрічі з керівництвом ГУНП області

У черговій частині

Про роботу патрульної поліції розповідає її керівник А. Думич

Спілкування з працівниками патрульної поліції

Гості оглядають оснащення підрозділу

У зоні відчуження

Гості відвідали знамениті Антонієві печери

Обмін сувенірами

У гостей гарний настрій

У Чернігові гостям завжди раді

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2