Польські колеги обрали нового президента

Днями в містечку Янув Подляський Люблінського воєводства відбувся ХІІ Конгрес МПА Республіки Польща.

Українську секцію на цьому форумі представляла делегація Івано-Франківського відділення УС МПА на чолі з його головою Михайлом Березовським. В заходах, окрім представників України, взяли участь делегації національних секцій 12 країн Європи. На конференцію також прибули Міжнародний президент МПА П’єр Мулен і генеральний секретар МПА Мей-Брітт Роннебро.

Основним питанням Конгресу були перевибори президента польської секції МПА, оскільки термін повноважень діючого президента Фредеріка Орепука згідно Статуту закінчився. Новим президентом Польської секції було обрано Петра Войцеха. У своєму виступі він подякував попереднику за плідну роботу і наголосив на важливості подальшої міжнародної співпраці, в першу чергу, з європейськими секціями і, зокрема, українською.

Від імені президента УС МПА А.В. Василишина Михайло Березовський вручив новообраному та колишньому президентам польської секції пам’ятні медалі «20 років Української секції МПА», а також сувеніри із символікою організації. У своєму вітальному виступі керівник української делегації подякував польським колегам за тісну співпрацю і висловив готовність активно продовжувати її в майбутньому.

Для гостей Конгресу польські колеги організували екскурсію до природнього заповідника «Біловежська Пуща», замку Подляського та місцевої кінної ферми, де розводять елітних арабських скакунів.

У ході візиту Михайло Березовський мав ряд зустрічей з керівниками делегації МПА країн, що були запрошені на Конгрес. Учасники поділилися досвідом роботи, обмінялися сувенірами.

У залі засідань Конгресу

Фото з колегами

З Міжнародним президентом і генеральним секретарем МПА

М. Березовський вручає пам'ятну медаль УС МПА і сувеніри новообраному президенту Петру Войцеху

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2