Вітаємо, шановний пане Президенте!

24 квітня – день народження Президента Української секції МПА, генерала внутрішньої служби України Андрія Володимировича Василишина.

Від мальовничої і гостинної Хмельниччини, малої батьківщини Андрія Володимировича, до всіх куточків нашої країни, а також далеко за її межами є дуже багато людей - друзів, колег, знайомих, просто пересічних українців, які хотіли б сьогодні сказати щирі слова привітання і висловити глибоку повагу і подяку цій людині за чесну і плідну роботу на всіх її ділянках, за невтомну і активну багаторічну працю як державного і громадського діяча.

Важко переоцінити особистий внесок А. Василишина як першого Міністра внутрішніх справ незалежної України  в розбудову нашої держави на найбільш складному і відповідальному етапі її становлення, в укріплення і вдосконалення правоохоронної системи нашої країни.

І сьогодні його знання, його багатий професійний і життєвий досвід вкрай потрібні новому поколінню тих, хто присвятив своє життя благородній професії захисника правопорядку.

В цей святковий день ми, члени Української секції МПА, щиро бажаємо своєму Президенту доброго здоров’я на довгі роки, мирного неба, творчої наснаги у всіх його справах на благо рідної України!

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2