Конференція у Стамбулі

 

Минулого місяця у Стамбулі за ініціативою Національної секції МПА Туреччини відбулася І конференція МПА країн Причорномор’я. У конференції взяли участь делегації національних секцій МПА Болгарії, Росії, Румунії, України та Туреччини. Українську сторону представляли віце-президент УС МПА Олександр Зарубицький та генеральний секретар УС МПА Віктор Овсянников.

Характерна риса конференції виявилася в тому, що всі її учасники з перших кроків прагнули знайти шляхи для взаємного зближення. Прямо на конференції  активно йшов пошук і обговорення напрямків спільної діяльності на перспективу. Для закріплення цих тенденцій було вирішено у найближчі терміни опрацювати пропозицію, внесену українською стороною, про організацію круїзу дружби по Чорному морю.

Делегації домовилися, що кожна секція опрацьовує це питання, виходячи із власних можливостей. Найбільш оптимальний варіант буде прийнятий для проведення запропонованих заходів. Спільне обговорення конкретних пропозицій відбудеться під час 2-ї конференції, яку намічено провести наступного року у Болгарії.

Під час ділового спілкування з колегами представники Української секції МПА досягли домовленості з керівництвом національних секцій Болгарії та Туреччини про щорічний обмін делегаціями.

Гості мали можливість ознайомитись з досвідом роботи господарів - Національної секції МПА Туреччини, яка за чисельністю сьогодні посідає третє місце у світі – 40 тисяч членів.

Незабутнє враження залишилося після відвідання чисельних пам’яток 17-мільонного Стамбула, морської прогулянки.


 

 Делегація Української секції МПА

З президентом Російської секції МПА Олексієм Ганькіним

   Президент Турецької секції МПА Еркан Гюлер вручає українській делегації свідоцтво про офіційне визнання її

постійним учасником конференції

Пам'ятний подарунок для Української секції.

Президент Турецької секції нагороджується відзнакою УС МПА "За активну міжнародну діяльність"

Фото на згадку на березі Босфора

Будемо дружити!

Стамбул. У центрі - Свята Софія.

Вечір на Босфорі

Поліцейський готель на набережній  Босфора

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2