Колеги з Європи передають досвід боротьби за екологію

Українська секція МПА отримала запрошення від президента національної секції МПА Фінляндії:

Для всіх національних президентів, секцій, редакторів, комісій:

ЗАПРОШЕННЯ

На базі Інформаційно-освітнього центру Гімборн (Німеччина) та Федеральної кримінальної служби Дюссельдорфу 5.6 – 8.6. 2018 буде проведено семінар з екологічних злочинів.

Організатор семінару - національна секція МПА Фінляндії.

У цьому заході візьмуть участь найкращі викладачі Фінляндії та усієї Європи. Тематика семінару складатиметься з різних аспектів тактико-технічних досліджень в сфері екологічних злочинів.

Ми охоче запрошуємо до участі в семінарі співробітників, які працюють у сфері охорони навколишнього середовища, кримінального розслідування тощо.

Реєстрація на семінар подається електронною поштою не пізніше 28.4.2018 особі, яка відповідальна за організаційні питання - сержанту Йорма Ниємі, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Додаткову інформацію можна отримати безпосередньо через Центр: асистент Петра Кройцер, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Щиро Ваш,
Ярі Кіннунен, президент МПА Фінляндії

Більше інформації:
http://www.ibz-gimborn.de
МПА Фінляндії: https://www.ipa-finland.org

Від організаторів:
Захист навколишнього середовища звичайно знаходиться поза увагою ЗМІ. Проте прибуток від ліквідації незаконних відходів та вирубки лісів є важливою та актуальною проблемою. Цей семінар запропонований Секцією МПА Фінляндії та ілюструє форми та сфери злочинної експлуатації природних ресурсів у низці країн. Учасники зможуть дізнатись про злочинні наслідки екологічних злочинів, збитки, типи злочинів та міжнародних загроз. Проведення семінару дозволить покращити та поглибити професійну компетентність у галузі поліцейських експертиз, створення мереж, впровадження вітчизняної та зарубіжної практики, проведення конкретних досліджень. Цей семінар також можна розглядати як форум для обговорення з метою підвищення обізнаності та обміну думками.


Теми:
Співпраця з владою у Фінляндії, поточні перспективи дослідження.

Дослідницький проект BlockWaste. Сучасні знання у Фінляндії та ЄС у дослідженні екологічних злочинів.

Відбір проб, які можна досліджувати. Технічні аспекти розслідування екологічних злочинів

Розгляд справи. Тактичні та практичні заходи щодо розслідування екологічних злочинів.

Метаболон - від відходів до перероблених сировинних матеріалів, перетворення матеріалів та екологічних технологій - це місце для вивчення та отримання знань для сучасної обробки відходів

Екологічні злочини у Фінляндії. Поточні перспективи дослідження. Міжнародні аспекти та співпраця.

Поточні перспективи вивчення екологічних злочинів. Вивчення діяльності. Співпраця з владою у Фінляндії та ЄС. Тактичні та практичні заходи щодо розслідування екологічних злочинів.

Огляд законодавства щодо екологічних злочинів у Швеції.

Огляд законодавства про екологічні злочини в Фінляндії. Співробітництво поліції. Кримінальна відповідальність. Відповідальність за шкоду навколишньому середовищу. Допомога у кримінальних справах про екологічні злочини. Відновлення навколишнього середовища. Питання компенсації.

Відвідання Дюссельдорфу. Заняття на тему:

Екологічні злочини в німецькій землі Північний Рейн-Вестфалія - поліцейські розслідування та тематичні дослідження. 
Проводить головний кримінальний комісар Дюссельдорфу Jens Blomberg

Методи роботи: лекції, обговорення, дискусії.

Вартість участі: 450 €.
Для членів МПА: 300 €

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2