ЧЕМПІОНІВ ВИХОВУЮТЬ В УНІВЕРСИТЕТІ ІМ. Е.О. ДІДОРЕНКА. ЦЕ – ТРАДИЦІЯ

Минулого року в Сімферополі відбулися V Літні спортивні ігри молоді України з боксу. Змагатися в силі та спритності зібралися представники всіх областей України. До складу збірної Луганської області увійшов співробітник кафедри загального фізичного виховання навчально-наукового інституту права, слухач ІІІ курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Армен Сімонян. Уже не вперше доводиться Армену виходити на ринг такого рівня. У квітні минулого року він гідно представив Україну на молодіжному чемпіонаті світу з боксу в Баку (Азербайджан). Цього разу в Сімферополі Армен підтвердив свою високу майстерність і виборов золоту медаль.

Перший бій він провів з суперником із Севастополя. Для перемоги було достатньо лише раунду. Ще одну перемогу луганчанину зарахували в зв’язку з неявкою іншого учасника поєдинку. Третій двобій був з донецьким боксером. Після проведених трьох раундів з рахунком 8:2 Армен здобув перемогу і вийшов до фіналу. Там він зустрівся з представником Житомира. Вже після двох раундів тренер супротивника викинув рушник на ринг. Це означало беззаперечну перемогу вихованця ЛДУВС. 
«Я боксом займаюсь уже 8 років. У дитинстві всі змагання, наче зачарований, дивився по телевізору. А потім, одного дня, пішов у секцію і почав тренуватися. Почуваю себе, як риба у воді, ніколи не хотів займатися іншими видами спорту. Бокс – це моє. Тренуюсь дуже ретельно, не можу інакше. На мене покладено таку велику відповідальність – виступати за університет, за Луганську область, за Україну. Багато сил і надій покладає на мене тренер Олександр Олександрович Арланов. Не можу його підвести», - поділився своїми враженнями чемпіон.
Свого часу Олександр Арланов тренував В’ячеслава Глазкова – бронзового призера ХХІХ Олімпійських ігор у Пекіні, викладача кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка. Керівництво університету завжди підтримує талановитих спортсменів, усіляко допомагає їм стати не тільки дипломованими юристами, а й спортсменами високої проби. А щодо Армена Сімоняна, то, може через декілька років, його ім’я яскравою зіркою запалає на Олімпійському небосхилі і пропишеться в історії боксу червоною стрічкою.
Приємно додати, що на ринзі Армен представляє не тільки рідний університет, а й УС МПА, членом якої він є з минулого року.

Луганське відділення УС МПА

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2