38-ма Конференція МПА.

17-22 вересня 2012 р. в Копенгагені (Данія) відбулася чергова, 38-ма Конференція Міжнародної виконавчої ради МПА, у якій взяли участь делегати та спостерігачі з 61 країни світу, що представили понад 400 тис. членів цієї громадської організації. Делегатом Конференції від УС МПА був генеральний секретар Секції Віктор Овсянников.

Протягом чотирьох днів Конференція розглянула тридцять питань порядку денного. Зокрема, делегати заслухали та затвердили звіти Президента МПА П’єра Мулена, віце-президентів та голів міжнародних комісій (соціальної, з питань зовнішніх зв’язків, з питань внутрішніх зв’язків, професійної та культурної), міжнародного скарбника, зовнішнього та внутрішнього аудиторів, представника Інформаційно – освітнього центру в Гімборні.

На цій конференції вперше відбувався синхронний переклад на російську мову. Отже, російська мова стала п’ятою офіційною мовою світової спільноти, що було схвально прийнято делегатами, особливо Східної Європи.

Відбулося обговорення пропозицій та питань, що були внесені рядом національних секцій. По всіх були прийняті рішення.

Зокрема, підтримано пропозицію Бельгії щодо проведення при підтримці МПА Поліцейських спортивних та пожежних ігор у період 12-20 липня 2014 року у Брюсселі ( перші такі ігри відбулися цього року у Белфасті (Велика Британія) і отримали високу оцінку учасників).

Також підтримано пропозицію Греції про проведення 1-го Всесвітнього семінару жінок-поліцейських у період 1-5 жовтня 2014 року (о. Крит, Геракліон) та пропозицію Польщі щодо організації у 2015 році 3-го Всесвітнього семінару МПА для молодих поліцейських у м. Легіоново.

Делегат від Ізраїлю вніс пропозицію про встановлення ліміту цін для участі делегатів у світових конгресах та конференціях МПА на рівні 800 євро, що було схвалено присутніми. Це рішення вступає в силу з 2016 року.

Делегати підтримали пропозицію першого віце-президента МПА Гал Шарон (Ізраїль) про проведення у 2016 році Перших спортивних ігор МПА (проти проголосували представники Швеції, Данії та Бразилії). Пілотний проект буде представлений у 2014 році.

Не було прийнято пропозицію делегата Греції щодо зменшення членських внесків та Франції щодо перерозподілу обов’язків між соціальною та культурною комісіями.

Конференція визначилася та затвердила дати і місце проведення наступних форумів МПА:

2014 рік – 39 Конференція, 2-7 вересня, Німеччина (м. Потсдам), 8-14 вересня – тиждень дружби;

2015 рік – ХХІ Світовий конгрес , 12-18 жовтня, Кіпр;

2016 рік – 40 Конференція, жовтень, Нова Зеландія;

2017 рік – 41 Конференція, Болгарія.

Прийняті пропозиції ряду секцій щодо проведення Міжнародних молодіжних зборів на період 2014-2016 років (Франція, Іспанія, США).

Офіційне визнання у складі МПА отримала національна секція Вірменії. За це одностайно проголосували делегати усіх країн.

Відмічено активну діяльність по приєднанню нових країн до МПА з боку Росії. За її підтримки до Асоціації уже вступила Вірменія, наступного року буде прийняте рішення щодо Казахстану, на даний час вона просуває такі країни як Таїланд, Індія, Монголія, Узбекистан, Киргизія та Білорусь.

Крім того, готуються до вступу до МПА Македонія, Чорногорія (спонсор Сербія), Камерун (Франція), Колумбія (Іспанія), Панама (Іспанія).

Керівництвом Міжнародного адмінцентру подано заявку до Світової організації по захисту інтелектуальної власності - на затвердження та захист логотипів МПА.

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2