alexandr

alexandr

Члени Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, боксери Національної академії внутрішніх справ у складі збірної команди України з бойових мистецтв «Комбат самозахист ІСО» взяли участь у чемпіонаті Європи, який пройшов з 19 по 21 травня 2023 року у місті Надьканіжа, Угорщина. За європейський чемпіонський титул змагалися 464 спортсмена з 14 країн. 48 спортсменів були у складі збірної України.

Розвиток єдиноборств за правилами «Комбат самозахист ICO» в Україні став популярним після 2015 року, коли Україна приєдналась до цього багатоформатного виду змагань. В нашій країні цей вид змагань має прикладний військово-патріотичний уклін.

На чемпіонаті Європи - 2023 українська збірна здобула перше командне місце, всього зібравши у загальному заліку 118 нагород різного ґатунку.

Вітаємо спортсменів та їх тренера -  нового голову Національної комісії УС МПА з питань спорту старшого викладача кафедри спеціальної фізичної підготовки, Заслуженого тренера України, тренера вищої категорії, капітана поліції Сергія Козенка з високими спортивними здобутками на міжнародній арені.

Понедельник, 22 Май 2023 15:10

Чемпіони - знову наші!

Цього року 9-тий Міжнародний поліцейський турнір WPIST з міні-футболу /Майорка, Іспанія/ через велику кількість заявок з різних країн, проводився у два етапи. У першому турнірі брали участь 170 команд, а у другому - 110. У першому крузі команда Осередку НАВС "КИЇВ-АКАДЕМІЯ" зайняла почесне друге місце, поступившись у фіналі команді Румунії. Але, залишившись грати у другій частині турніру, наші футболісти все ж-таки стали чемпіонами, отримавши Кубок та золоті медалі. Над Майоркою замайорів переможний прапор України!

Користуючись нагодою, хочемо подякувати організаторів турніру, які виявили велику турботу про нашу команду. А спортсменам - наша велика повага і побажання перемагати знову і знову. Адже ми вірімо в вас!

Воскресенье, 23 Апрель 2023 21:17

З ювілеєм, наш Президенте!

Шановні члени МПА, друзі! Сьогодні, 24 квітня, ми відзначаємо знаменну дату – 90-річчя від дня народження Президента Української секції МПА генерала внутрішньої служби України Андрія Володимировича Василишина.

Від імені всієї нашої громади ювілярові підготовлена вітальна адреса такого змісту:

 

Дорогий Андрію Володимировичу!

Національний виконком, вся Українська секція МПА, яку Ви незмінно очолюєте ось уже 18 років, щиро та сердечно вітають Вас зі знаменним ювілеєм – 90-річчям від дня народження!

Ви увійшли в історію сучасної незалежної України не лише як її перший Міністр внутрішніх справ, а й як талановитий організатор та керівник, який багато зробив для утвердження законності та правопорядку в країні, зміцнення органів внутрішніх справ та покращення їхньої роботи. Очоливши українську міліцію у тяжкий період початку 90-х років, Ви мобілізували особовий склад на рішуче приборкання організованої злочинності та не допустили її проникнення у всі сфери життя нашого суспільства.

Пройшовши складний та блискучий шлях від курсанта до генерала внутрішньої служби України та Міністра, Ви стали взірцем беззавітного служіння Батьківщині, її народу. Ваші заслуги гідно оцінені багатьма нагородами та почесними званнями, а головне – безмірною повагою до Вас з боку людей.

Водночас Ви турботливий сім'янин - чоловік, батько, дідусь. І ми бажаємо щастя і благополуччя Вашій чудовій родині.

Цього прекрасного весняного дня – дня Вашого народження кожен член Української секції МПА хотів би міцно потиснути Вам руку та подякувати за Ваше ставлення до справи, до людей, за Вашу теплоту та людяність. Ми вдячні долі за можливість усі ці роки працювати поряд з Вами та впевнені, що й надалі ця робота буде такою ж плідною.

Дорогий наш Президент! Ми щиро бажаємо Вам доброго здоров'я, бойового настрою. Впевнені, що Ви, сильна людина, подолаєте всі труднощі, які випали на Вашу долю, і ми разом продовжимо нашу велику та цікаву роботу.

Ми бажаємо Вам радості, натхнення та переможного мирного неба над нашою рідною Україною!

Члени Національного Виконкому УС МПА, члени Національної Виконавчої Ради та вся наша багатотисячна громада.

Воскресенье, 09 Апрель 2023 20:10

З турботою про братів наших найменших

6-7 квітня у Львові відбулася зустріч члена НВК УС МПА Олександра Ярмиша і голови Львівського відділення нашої організації  Василя Рябошапко з делегацією Естонської секції МПА у складі президента Уно Лааса і скарбника Янека Педаска.  Наші естонські друзі прибули до України, як завжди, не з порожніми руками - вони доставили в якості гуманітарної допомоги майже тисячу кілограмів високоякісних енергетичних сухих кормів для службових собак Національної поліції, а також кілька сотен вкрай необхідних зараз  захисних тапочок-панчохів, які убезпечать від травмування чотирилапих помічників наших кінологів.  Були проведені змістовні переговори щодо бачення  напрямків та форм  подальшої співпраці  національних секцій МПА європейських країн у сфері надання гуманітарної допомоги Національній поліції України. За дорученням президента УС МПА і її НВК  Уно Лаасу було вручено Почесну відзнаку "За міжнародне співробітництво".

Вторник, 04 Апрель 2023 20:35

Від друзів з Польщі

Ми продовжуємо обмін інформацією щодо діяльності Секції та її окремих відділень в особливий період.

Розповідає Іван Мороз, голова Черкаського регіонального відділення УС МПА:

«Завдяки теплим і дружнім стосункам з колегами з Польщі виник новий Проект Центр МПА допомоги ЗСУ та біженцям в м. Бидгощ.

Центр був створений 1 березня 2022 року.

Засновники Центру - члени МПА з України та Польщі Вікторія Доценко, Ігор Саєнко,  Marek Bronicki, Mariusz Jezewski, Krzysztof Нernacki.

Спочатку то була активна допомога біженцям; їх було дуже багато, але з часом люди облаштовувалися, і Центр змінив напрямок, переорієнтувався на медицину та допомогу в Україні. Більше ста авто відправили в різні області з одягом, в т. ч.  для дітей . В Дніпрі 450 дітей живуть в готелі, ми їх одягаємо і возимо продукти. До госпіталів та лікарень відправлено сотні кілограм ліків і різного обладнання. В Україну відправлено, дякуючи компанії з Данії та фундації з Варшави (директор Гжегож Швейг), 1650 інвалідних візків.

За великий внесок у загальну справу за пропозицією ІРА Велькопольського Воєводства Вікторія Доценко визнана в Польщі  Людиною року».

Днями наші польські друзі з Бидгощу та інших міст здійснили чергову доставку гуманітарного вантажу до Чернігова і Києва. Вантаж було сформовано фондом Fundacja Polska.

В Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області гостям було влаштовано теплий прийом, під час якого представники польської фундації вручили допомогу сім’ям загиблих поліцейських, а також працівникам поліції, які отримали порання під час бойових дій чи таким, чиє житло було зруйноване в результаті збройної агресії рф.

В свою чергу, заступник начальника ГУНП в Чернігівській області Віктор Шанський вручив подяки польським колегам від начальника поліції Чернігівщини Володимира Нідзельського та висловив сподівання про подальшу співпрацю.

Благодійники відвідали також постраждалі приміські села Киїнка та Красне, де роздали гуманітарну допомогу місцевим мешканцям.

У Києві гуманітарну допомогу було передано Центральному госпіталю МВС України. Лікувальний заклад отримав інвалідні візки, протипролежневі матраци, подушки, грудно-поясничні ортези, медичні маски, бинти та інші медикаменти.

Після цього польську делегацію було прийнято в Національному адмінцентрі УС МПА. Польським друзям були вручені пам’ятні сувеніри, а керівник групи Krzysztof Szperkowski отримав Почесну відзнаку Секції  "За активну міжнародну діяльність".

Ми щиро вдячні польським друзям і колегам, фундаторам і волонтерам Центру в Бидгощі за їхню допомогу, яка є запорукою нашої міцної дружби.

Воскресенье, 19 Март 2023 21:16

Житомирське відділення - військовим

Ми продовжуємо інформувати вас про те, як в особливих умовах працюють регіональні відділення та осередки нашої Секції. Нещодавно на наших сайтах було розміщено репортаж про цікавий досвід Житомирського РВ (Голова – П. Грозінський, заступник – М. Голубєв). І ось нова інформація від житомирян, яка суттєво доповнює картину.
10.03.2023 Благодійному фонду «Штаб допомоги Житомир» передано гуманітарний вантаж від Житомирського відділення УС МПА за сприяння «Асоціації допомоги Східній Європі від Німеччини», м. Дрезден, Німеччина.
Вантаж був укомплектований теплим одягом, взуттям, карематами, спальними мішками, ліхтарями, ковдрами, дощовиками, свічками, віском для окопних свічок, аптечками, а також різними речами для потреб внутрішньо-переміщених осіб.
Ця допомога стала можливою завдяки членам відділення Міжнародної поліцейської асоціації регіону Есслінген, представництву Червоного Хреста громади Нюртінген Федеральної землі Баден-Вюртемберг, Німеччина, а також окремим волонтерам.
Цього ж дня основна частина вантажу була передана на східні рубежі України для військових 77-ї окремої аеромобільної бригади. Ще одна частина вантажу була доставлена до одного з підрозділів ТрО Житомирщини. Речі цивільного та медичного призначення розподіляються Благодійним фондом за потребами місцевої територіальної громади.
Виконавче бюро Житомирського відділення УС МПА висловлює подяку німецьким друзям, а також всім членам відділення, які відгукнулися на прохання про допомогу в організації доставки вантажу до міста Житомира! Окремі слова подяки директору Благодійного фонду «Штаб допомоги Житомир» Олександру Максименку, а також директору ТОВ «Грандер» Олександру Чупіці, який безпосередньо доставив вантаж з Німеччини!
Разом до нашої перемоги!

Воскресенье, 19 Март 2023 20:48

Переможний рік для рівненців

Наступний репортаж – звіт про роботу підрозділу за минулий рік стосується мирної і близької всім теми – спорту.
Рівненське відділення УС МПА (голова – Роман Голуб) повідомило, що його спортивна делегація у складі трьох міні-футбольних команд, а саме IPA Rivne Fire Brigade Ukraine (чоловіки), IPA Rivne Avangard Safety (чоловіки 35+) та IPA Rivnestandart Rescuer (чоловіки 45+) взяла участь у 40-му ювілейному чемпіонаті світу з міні-футболу серед поліцейських, що проходив у м. Ейберген, Королівство Нідерланди в період з 21 по 25 листопада 2022 року. Фактично наші спортсмени представляли не тільки окреме відділення, але й всю поліцейську спільноту України.
У чемпіонаті змагались понад 130 поліцейських команд з 37 країн світу. В ході запеклої боротьби команда IPA Rivnestandart Rescuer (чоловіки 45+) вибула на стадії ¼ фіналу турніру, а команди IPA Rivne Fire Brigade Ukraine (чоловіки) та IPA Rivne Avangard Safety (чоловіки 35+) вперше в спортивній історії Рівненського відділення - вибороли золоті медалі чемпіонів світу, відповідно у своїх категоріях. На честь переможців було піднято наш жовто-синій прапор під урочисте виконання Гімну України.
Рівненці особливо подякували за сприяння у підготовці та участі їхніх команд у чемпіонаті світу з міні-футболу серед поліцейських члену Української секції Міжнародної поліцейської асоціації – Голові Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергію Круку.

Воскресенье, 19 Март 2023 13:57

Захищаємо Вітчизну

Йде другий рік нашого життя в умовах ворожої агресії. Вся країна встала на боротьбу з окупантами. Звичайно, наше громадське об'єднання не залишилося осторонь від виконання цього священного обов’язку і робить свій внесок у спільну справу - перемогу над ворогом і визволення Вітчизни.
Ми продовжуємо інформувати вас, як спрацювали в період, що минув, наші регіональні відділення та осередки, як вони здійснюють цю роботу на новому етапі.
Сподіваємося, це буде не тільки цікаво, але й корисно з точки зору обміну досвідом.
Знову звертаємося до Анатолія Капітанського, Осередок УС МПА Національної академії внутрішніх справ (НАВС).
З самого початку військової агресії Росії проти нашої держави багато членів Осередку НАВС добровільно вступили до лав Збройних Сил України і тероборони, взяли участь у захисті Києва, Бучі і Ірпеня, в бойових діях на сході країни. Чимало членів МПА активно включилися у волонтерську роботу.
Так, Дмитро Стегнієнко, багаторічний член Осередку, президент Всеукраїнської благодійної організації «Українська федерація продовольчих банків» через посольство України в Японії організував волонтерську діяльність з надання благодійної допомоги з цієї країни постраждалим від агресії українським медичним закладам, дитячим будинкам, військовим тощо.

 

Представимо ще одного члена УС МПА з Осередку НАВС, власника приватного авторемонтного підприємства Рудницького Артема.

Протягом восьми років Рудницький Артем Михайлович допомагав у проведенні Антитерористичної операції на Донбасі:
у 2015 році ним був куплений та відновлений санітарний автомобіль УАЗ-452 для бійців АТО,
У 2015-2017 роках за сприяння Артема Михайловича відновлено автомобілі УАЗ-469, УРАЛ, ГАЗ-66 та інші.
У 2022 році в зону конфлікту передано запчастини до автомобілів УАЗ (радіатори, мости, двигуни), запчастини до двигунів автомобілів ГАЗ, для відновлення іншої військової техніки.
У 2023 році для потреб ЗСУ перефарбовано в камуфляжні кольори автомобілі Hummer H1.

 

Член УС МПА (осередок НАВС) Клачко Алла - діючій офіцер Нацгвардії України.
Разом з командою волонтерів вона доставляє гуманітарну допомогу у військові частини, шпиталі та цивільному населенню у постраждалі міста та села.

 

Секретар Осередку НАВС, член НВК УС МПА Андрій Теклішин, який у даний час знаходиться у Німеччині, разом зі своїм сином-бізнесменом на власні, а також зібрані кошти закуповують та відправляють у діючі бойові підрозділи Збройних Сил України військове спорядження:  бронежилети, оптику та дрони.

 

Член осередку НАВС Вуста Михайло, ветеран ОВС, полковник міліції. Організував волонтерську діяльність на Прикарпатті.

 

За ініціативою скарбника Осередку НАВС Дмитра Слєсарєва, за підтримки волонтерів із США Андрія Папуши та інших зібрано та надіслано в Україну більше ста одиниць тактичного спорядження, такого як військова форма, термобілизна, тактичне взуття, разгрузки, рукавички, тактичні аптечки, окуляри тощо. Все це передано військовим, зокрема, до 134-го окремого батальйону 114-ї окремої бригади ТрО, командиром одного з підрозділів якого є член Осередку НАВС, майор міліції В’ячеслав Хруль. Він в перший день вторгнення вступив до лав ТрО. Його підрозділ з самого початку боронив столицю на півночі Київщини, згодом брав участь у боях за Сєверодонецьк та Лисичанськ. Розповідь про звитягу цього підрозділу увійшла до документального фільму «Готові до спротиву» відомого режисера Ахтема Сеітаблаєва.
Анонс фільму https://www.youtube.com/watch?v=tKy566i2fn0.
Також за ініціативи Дмитра Слєсарєва було оголошено збір коштів на придбання пікапу Mitsubishi L200 для військових потреб цього підрозділу. До збору коштів окрім українців долучилися наші друзі з США, Великобританії, Німеччини, Ізраїлю. Завдяки підтримці волонтера, члена Осередку НАВС МПА Віталія Пісаренка автомобіль, переобладнаний для потреб підрозділу, був негайно переданий до військових ще до закінчення збору коштів. На ньому встановлено кулемет Browning M2.
Також за підтримки волонтерів Віктора та Оксани Петрух до підрозділу військових передано електрогенератор.
У всіх ініціативах Дмитра Слєсарєва активну участь брали його діти Філіп, Маргарита та Денис.


Д. Слєсарєв і В. Хруль

Усі люди, про яких йдеться у цих розповідях, і багато інших, хто гідно проявив себе у ці важки часи, патріоти і наші колеги по МПА, заслуговують на високу повагу. Нажаль серед них є загиблі, поранені, зниклі безвісти, а також постраждалі від дій окупантів. Виконавче бюро Осередку НАВС звернулось з клопотанням до НВК УС МПА про відзначення цих членів нашого громадського об’єднання почесними нагородами Секції, а також надання їм та їхнім сім'ям необхідної допомоги.

В центрі фотографії член Виконавчого бюро Осередку НАВС,

ветеран ОВС, полковник міліції  Михайло Белавін;

воював у званні капітана в одній з військових частин.

В центрі фото член Осередку, колишній прокурор м. Фастів Андрій Суботін. З перших днів війни організував і очолив тероборону цього міста. Брав особисту участь у пошуку і затриманні членів російських ДРГ.

Почесною відзнакою  "За мужність і професіоналізм" нагороджено  члена Осередку, учасника бойових дій на сході України. полковника Володимира Сотнікова, колишнього начальника слідчого відділу поліції Київського метрополітену. Під час бойових операцій отримав чисельні поранення.

Понедельник, 06 Март 2023 13:45

Патріоти – Збройним Силам

Член Виконавчого бюро Осередку УС МПА Національної академії внутрішніх справ, ветеран ОВС полковник  Руслан Каваценко спільно з членами УС МПА Солдатом В. І., Татарчуком В. В. і Кравченко Л. М. зібрали кошти та придбали для ЗСУ два позашляховика. Автомобілі передані до військової частини Я 7362, яка бере участь у бойових діях на Сході України.

Понедельник, 23 Январь 2023 21:19

Житомирське відділення допомагає ЗСУ

З досвіду місцевих підрозділів. Інформує Житомирське регіональне відділення УС МПА:

Члени відділення беруть участь в бойових діях, несуть службу у підрозділах територіальної оборони, а також на постійній основі забезпечують формування та перевезення гуманітарної допомоги з країн Західної Європи до України.

Виконавче бюро відділення активно співпрацює з членами МПА ряду європейських країн з питань надання гуманітарної допомоги на потреби Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, а також для внутрішньо-переміщених осіб.

16 січня п. р. за попередньою домовленістю, при безпосередній участі членів секції МПА Республіки Молдова, Гостинського відділення МПА Великопольського воєводства Республіки Польща, а також благодійної волонтерської організації «Асоціація допомоги Східної Європі від Німеччини», до міста Житомира був доставлений гуманітарний вантаж -  військовому госпіталю передані продукти харчування для військовослужбовців, а також медичне обладнання для сучасного офтальмологічного кабінету.

Продукти харчування тривалого зберігання та окреме необхідне майно було доставлено нашими польськими колегами також і до місцевого підрозділу територіальної оборони.

На даний час, також за допомогою наших колег з Молдови, Німеччини та Польщі вже сформовано та підготовлено до відправлення гуманітарні вантажі військового призначення зі Штутгарта та Дрездена (Німеччина), а також з міста Познань (Польща). Активно надають допомогу Україні і друзі житомирян з відділення Ліманова Малополського воєводства республіки Польща.  

Під час зустрічі з головою Гостинського відділення МПА республіки Польща Павлом Руткевичем, якій особисто брав участь у перевезенні гуманітарного вантажу з Німеччини, голова Житомирського відділення Петро Грозінський та його заступник Андрій Михайлов зокрема зазначили, що надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, наші європейські друзі дарують не просто матеріальні цінності, а дають нам всім тверду надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди, та переможемо ворога!

Нашим колегам з Польщі, які беруть сьогодні активну участь у наданні гуманітарної допомоги Україні, були передані почесні відзнаки та подяки від Президента Української секції МПА Андрія Василишина.

Страница 1 из 20
Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2