НА ВЕРШИНИ – ПІД ПРАПОРОМ УС МПА (ДОНЕЦЬКЕ РВ)

22 червня 2010 року під патронатом і за сприяння Донецького регіонального відділення стартувала чергова експедиція учасників місцевого клубу "Донбас-екстрим", який очолює член МПА з 2003 року Юрій Михайленко.
Їхній черговий маршрут – це тривала і захоплююча автомобільна подорож у 23 тис. км зі сходженням на вершини світового значення :
- в Україні - Говерлу (2061 м),
- у Франції - Монблан (4808 м),
- в Танзанії - Кіліманджаро (5895 м),
- в Росії - Ельбрус (5642 м)
За плечима донецьких любителів екстремального туризму вже чимало нелегких сходжень, у тому числі і на легендарний Пік Леніна на Памірі (7134 м).
Цього разу у спорядженні спортсменів – прапор Української секції МПА, який замайорить на кожній із скорених вершин. Фотографії з місця подій будуть розміщені на сайті УС МПА.
Але гори - не єдине захоплення донечан-екстремалів. Авто, мото і парашутний спорт, страйкбол - це далеко не повний перелік напрямів, по яких клуб проводить численні захоплюючі заходи. Серед найбільш популярних - дайвінг. У 2009 році глибинні занурення здійснювалися двічі - в Чорному морі біля берегів Криму і в Червоному морі поблизу Єгипту. 
Вода була і залишається улюбленою стихією членів клубу "Донбас-екстрим". У травні 2009 року вони взяли участь у командному сплаві по гірських річках від румунського кордону до Чернівців і єдині здолали пороги найвищої категорії складності. В 2010 році запланований сплав на катамаранах по гірських річках Кавказу. А в жовтні-листопаді 2010 року планується експедиція на Південний полюс. Вона пройде під керівництвом досвідченого і відомого мандрівника Леоніда Микулы, який увійшов до числа 100 знаменитостей Донбасу.
Охочі можуть приєднатися!
Донецький клуб "Донбас-екстрим" є членом Українського клубу мандрівників "Київська Русь" і складається з діючих співробітників і пенсіонерів правоохоронних органів та їхніх сімей. Клуб популяризує здоровий спосіб життя, екстремальні види спорту і туризму. Через пізнання культур інших країн і народів сприяє розширенню кругозору своїх учасників. 

Голова Донецького РВ                         Л.В. Родичева

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2